Vhodný pre rodiny i skupinky turistov

Penzión Karolína nájdete na Orave, v známej podhorskej obci Zuberec, v predhorí Roháčov - Západných Tatier. Roháče Vám celoročne ponúkajú mnoho možností na turistiku a cykloturistiku. V zime si zalyžujete priamo v obci v strediskách Janovky a Milotín. Ak ste náročnejší lyžiari, zavítate na Zverovku, kde na Vás čakajú kvalitné lyžiarske svahy i sedačková lanovka. Po náročnom dni zrelaxujete v termálnych kúpaliskách a v aquaparku v Oraviciach. Počas dovolenky u nás sa oplatí navštíviť Múzeum Oravskej dediny, Oravský hrad, Oravskú priehradu i neďaleké Poľsko. Na svoje si prídu hubári, zberači lesných plodov a milovníci prechádzok.

Penzión Vám ponúka ubytovanie s kapacitou 14 pevných lôžok s možnosťou 6 prísteliek. Ubytovať sa môžete v jednej dvojlôžkovej a štyroch trojlôžkových izbách. Každá izba je vybavená televízorom, satelitom, WiFi pripojením na internet a kúpeľňou so sprchou a toaletou. Každé dve izby majú k dispozícii kuchyňu so sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Jednoducho si tak pripravíte chutné raňajky či večeru.

K penziónu patrí dvor a altánkom s možnosťou opekania a grilovania. Deti sa potešia záhradnej hojdačke a pieskovisku. Radi Vám zapožičiame bicykle. Autá si odparkujete priamo pri penzióne. Príďte spoznať nádhernú časť Tatier - Roháče. Zažijete tu príjemnú dovolenku a množstvo zážitkov počas celého roka. Tešíme sa na Vašu návštevu.