Pekné a výhodné ubytovanie v Tatrách!

V príjemnom prostredí tatranskej obce Nová Lesná nájdete komfortne zariadený Penzión Karin s výhľadom na Vysoké Tatry.

Prekrásna príroda a veľkolepé pohoria, ktoré máte z Novej Lesnej takmer na dosah, Vás zlákajú svojou jedinečnosťou a zaujímavými turistickými trasami. Okrem turistiky ponúkajú Tatry aj ďalšie atrakcie ako napr. zábavu v múzeu trickartu Tricklandia, adrenalín na Horskej bobovej dráhe Tatrabob, relax i zábavu v AquaCity Poprad. Počas zimného obdobia si nezabudnite so sebou zobrať aj lyže či snowboardy, ktoré využijete na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Dolný Smokovec - Pod lesom, Starý Smokovec - Jakubkova lúka a Hrebienok či Tatranská Lomnica.

Náš penzión je Vám k dispozícii počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 13 osôb v štyroch izbách. Pobyt u nás je vhodný pre páriky, rodinky i skupiny dobrých priateľov.

Pripravená je pre Vás jedna 2-lôžková izba, jedna 3-lôžková izba a dve 4-lôžkové izby. V každej ubytovacej jednotke sa nachádza televízor, vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a kuchynský kútik s rýchlovarnou kanvicou a el. varičom. V jednej 4-lôžkovej izbe je v kúpeľni umiestnená vaňa. Izby sú situované na poschodí, kde sa na chodbe nachádza aj chladnička.

Pre trávenie spoločných chvíľ je na prízemí ubytovania situovaná tzv. slovenská izba, ktorá je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s dvoma chladničkami s mrazničkou a jedálenskou časťou. V tejto miestnosti si pohodlne posedíte na pohovkách, pozriete televízor a zrelaxujete pri praskajúcom dreve z krbu. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločná terasa so záhradným posedením Vám poskytne príjemný priestor na trávenie chvíľ s Vašimi blízkymi. Tu si ugrilujete dobroty na elektrickom grile alebo záhradnom krbe. Lyže i bicykle si odložíte v priestrannej chodbe v penzióne alebo v garáži a autá zaparkujete priamo pri penzióne. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Penzióne Karin!