V centre obce, blízko termálnych bazénov

Penzión Júlia je situovaný v atraktívnej časti centra kúpeľnej obce Vrbov, vo vzdialenosti približne 500 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska Thermal Park Vrbov s ponukou 10 bazénov s teplotou vody od 26°C do 38°C. Vďaka výbornej polohe penziónu si tak počas Vášho pobytu u nás môžete celoročne vychutnávať dokonalý relax v termálnych bazénoch kúpaliska ako aj množstvo zábavy v jeho vodných atrakciách (vodná šmýkačka, vodná masáž). Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež príjemnými turistickými prechádzkami krásnou okolitou prírodou Vysokých Tatier či cykloturistikou, ku ktorej Vám radi zapožičiame aj bicykle. Zabaviť sa môžete aj pri hraní golfu v blízkom golfovom rezorte Black Stork vo Veľkej Lomnici (8 km). Navštíviť sa určite oplatí taktiež blízke historické mesto Kežmarok (7 km) alebo Poprad (15 km), kde sa skvelo zrelaxujete v známom aquaparku AquaCity Poprad.

Celoročne Vám ponúkame nadštandardné ubytovanie v našom príjemne a moderne zariadenom Penzióne Júlia, ktorý disponuje celkovou kapacitou 27 lôžok (vrátane prísteliek). Vybrať si u nás môžete spomedzi siedmych komfortne vybavených 1, 2, 3 a 4-lôžkových izieb. Vo výbave každej z izieb nechýba farebný televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná samostatná kúpeľňa s umývadlom, sprchovacím kútom a toaletou. Pre všetkých ubytovaných hostí je v priestoroch penziónu k dispozícii taktiež spoločenská miestnosť s posedením ako aj spoločná, kompletne vybavená kuchyňa s jedálňou, slúžiaca na prípravu vlastných chutných jedál.

Výborne oddýchnuť si môžete aj vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s veľkým altánkom so zabudovaným krbom, kde si môžete v kruhu rodiny a priateľov vychutnávať skvelé grilovačky. Počas celého Vášho pobytu sú Vám k dispozícii taktiež nasledovné doplnkové služby penziónu:
- zapožičanie bicykla (s prilbou),
- služby rybárskeho inštruktora,
- vybavenie povoleniek pre rybolov,
- zapožičanie povinnej výbavy na rybárčenie,
- miestnosť na úschovu bicyklov a lyží (zdarma),
- zapožičanie detskej postieľky (zdarma),
- využitie žehličky a sušiča vlasov (zdarma),
- informačné turistické a cyklistické služby (zdarma),
- parkovanie áut na uzavretom parkovisku objektu (zdarma).

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám čoskoro opäť vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.