Wellness služby: Masáže, sauny, vírivka

Penzión Javorník sa nachádza v nádhernom a tichom horskom prostredí Javorníkov, v oblasti Makov - Kasárne, priamo pod najvyšším vrcholom Javorníkov na rozhraní Moravy a Slovenska. Oblasť Javorníkov sa navyše pýši štatútom klimatických kúpeľov a zároveň je pohorie súčasťou najstaršej Chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Počas Vášho pobytu sa tu môžete vďaka bohatým možnostiam blízkeho okolia venovať turistike, cykloturistike, zberu lesných plodov a húb, ale aj jazdeniu na koni, rybolovu či návšteve kultúrno-historických pamiatok v okolitých mestách. V zimnom období si u nás prídu na svoje najmä milovníci lyžovania či snowboardingu, nakoľko sa penzión nachádza priamo na svahu známeho lyžiarskeho strediska Zóna Snow - Makov Kasárne.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v rodinnom Penzióne Javorník s celkovou kapacitou až 61 lôžok. Hosťom sú tu k dispozícii viaceré 2-lôžkové, 3-lôžkové aj 4-lôžkové štandardne vybavené izby (s posteľami, televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľňou s toaletou) a jeden nadštandardný 2-lôžkový Apartmán Mini. Súčasťou apartmánu je okrem spálne s manželskou posteľou aj obývacia časť s televízorom so satelitným príjmom, koženou pohovkou a balkónom, kuchynský kút s chladničkou a rýchlovarnou kanvicou a samozrejme taktiež vlastná kúpeľňa s toaletou. V celom penzióne je možné navyše využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemný čas s rodinou či priateľmi môžete v penzióne stráviť vo vnútornej herni s biliardom, šípkami, stolným futbalom a rôznymi ďalšími hrami, ako aj vo vonkajšej časti s detským ihriskom, pieskoviskom, preliezkami, trampolínou a inými atrakciami. V rámci doplnkových služieb je Vám tu rovnako k dispozícii recepcia, reštaurácia s terasou a krbom (s možnosťou objednania si plnej penzie), wellness centrum či miestnosť na školenia.

Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri penzióne na priestrannom parkovisku. Tešíme sa na Vašu návštevu!