Rodinný penzión blízko Športcentra!

Útulný rodinný Penzión Javorinka * sa nachádza v centre obce Oščadnica, len 200 metrov od lyžiarskeho vleku Športcentrum Oščadnica. V blízkosti penziónu nájdete aj potraviny, reštauráciu a poštu.

Oščadnica je príjemné miesto pre trávenie Vašej dovolenky počas celého roka. V lete aktívne zrelaxujte turistikou v prekrásnom prostredí Kysuckých Beskýd, cyklistikou po značených cyklistických trasách i prechádzkami do lesa s možnosťou nazbierania hríbov či chutných lesných plodov. Odporúčame Vám vyskúšať si adrenalínovú jazdu na bobovej dráhe vo Veľkej Rači, navštíviť Starú Bystricu s jediným slovenským orlojom, ako aj skanzen a vodopád vo Vychylovke. Zimné obdobie v tejto lokalite je priaznivé najmä pre milovníkov zimných športov. Tí si zalyžujú na svahu Športcentra Oščadnica alebo v lyžiarskom stredisku Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica.

Náš penzión je v prevádzke počas celého roka a ponúka Vám priestor pre pobyt 15 až 20 osôb v piatich 3-lôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky. Každá izba je vybavená dreveným nábytkom, televízorom s káblovým príjmom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Vaše vlastné jedlá si pripravíte v kuchyni zariadenej plynovým aj elektrickým sporákom s elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Kuchyňu môžete využiť aj ako spoločenskú miestnosť, kde si s priateľmi spoločne pozriete príjemný program v televízore s káblovým príjmom. V penzióne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Z druhej strany penziónu sa nachádza náš bar, kde si zahráte biliard a šípky. Váš voľný čas môžete tráviť aj na terase s posedením a grilom alebo si opečiete dobroty na ohnisku či uvaríte niečo pod zub v kotlíku. Detičky sa zaiste potešia hre v pieskovisku a hojdaniu na hojdačke. Lyže si bezpečne odložíte v lyžiarni, na úschovu bicyklov je pripravená na to určená miestnosť. Vaše autá si zaparkujete pri penzióne.

Naše ubytovanie je vhodné najmä pre menšie kolektívy a rodinky s deťmi. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Penzióne Javorinka *.