Príjemné ubytovanie v centre Zuberca!

Penzión Janka je situovaný priamo v centre Zuberca, malebnej podhorskej obce nachádzajúcej sa v nádhernom prírodnom prostredí Roháčov - Západných Tatier. Vďaka výhodnej polohe ubytovania Vám tak budú počas Vášho pobytu v tesnej blízkosti penziónu k dispozícii služby potravín, reštaurácie ako aj autobusového spojenia. Ďaleko od nás to nebudete mať ani k obľúbeným zjazdovkám lyžiarskych stredísk Janovky a Milotín, ktoré sú umiestnené vo vzdialenosti len 500 metrov. Spríjemniť Vašu dovolenku si budete môcť taktiež podnikaním množstva turistických prechádzok, horských túr a cyklotúr prekrásnou okolitou prírodou Roháčov, relaxom v termálnych bazénoch kúpaliska a aquaparku v Oraviciach alebo návštevou neďalekého skanzenu - Múzea oravskej dediny v Zuberci.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v 4 útulne zariadených izbách a jednom apartmáne, ktoré sú súčasťou rodinného penziónu, prispôsobeného pre pohodlné ubytovanie 15 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi štyroch dvojlôžkových izieb umiestnených na poschodí ubytovania, pričom v dvoch z nich je možnosť využitia ešte dvoch prísteliek. Každá z týchto izieb je vybavená vlastnou kúpeľňou s toaletou a WiFi pripojením na internet. Dve väčšie izby s kapacitou pre 2 až 4 osoby sú dovybavené televízormi. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie máme k dispozícii jeden apartmán s kapacitou pre 2 až 3 osoby, nachádzajúci sa na prízemí penziónu s vlastným vchodom. Samozrejmosťou apartmánu je televízor, WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou ako aj kuchynka s možnosťou prípravy jednoduchších jedál (elektrický varič, chladnička, rýchlovarná kanvica).

Prízemie penziónu je tvorené spoločenskou miestnosťou s krbom, posedením a televízorom. Nechýba tu ani miestnosť so stolným tenisom ako aj kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, ktorá je k dispozícii všetkým ubytovaným hosťom. Súčasťou uzavretého areálu ubytovania je taktiež príjemný altánok s vonkajším posedením s možnosťou grilovania na záhradnom krbe či prenosnom grile. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.