Deti do 3 rokov zadarmo!

Penzión Ister sa nachádza neďaleko termálneho kúpaliska VADAŠ v obci Nana pri Štúrove. Je vhodný pre rodiny s deťmi a návštevníkov, ktorí uprednostňujú tiché prostredie pre oddych a dovolenku.

Naším návštevníkom ponúkame ubytovanie v príjemnom prostredí v dvoj, troj, štvor a päť lôžkových izbách s celkovou kapacitou 24 lôžok. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou a vlastný kuchynský kút s kuchynskou linkou, elektrickou dvojplatničkou, chladničkou a mikrovlnkou. Všetky izby, okrem 5-lôžkovej a bezbariérovej 2-lôžkovej izby, sú klimatizované. Voľný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti so spoločenskými hrami.

V areáli penziónu je možnosť grilovania vo vonkajšom zastrešenom posedení, pri ktorom sa nachádza detské ihrisko pre najmenších návštevníkov. Parkovanie je možné v uzavretom areáli penziónu bezplatne.

Mesto Štúrovo je známe hlavne vďaka termálnemu kúpalisku, modernej pešej zóne a peknému centru mesta. Významnou dominantou okolia je Ostrihomská bazilika a most Márie Valérie. Vyskúšať si môžete aj cykloturistiku, rybárčenie a jazdu na koni v okolitých rančoch.