Len telefonický kontak

Penzión Hudec sa nachádza na juhu Slovenska, v malebnom mestečku Veľký Meder, neďaleko termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, páriky a skupinky turistov. Ak plánujete dovolenku s možnosťou kúpania sa, ste na správnom mieste. UPREDNOSŤUJEM KONTAKT PO TELEFONE

Celková kapacita penziónu je 21 lôžok. Vybrať si môžete z jednej dvojlôžkovej izby, z piatich dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a z jednej štvorlôžkovej izby. Každá izba v penzióne disponuje televízorom, káblovou televíziou, klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením (sprcha, toaleta) a kuchynským kútikom vhodným na prípravu jednoduchších jedál. Kuchynské kútiky sú vybavené dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a riadmi na varenie a stolovanie.

Vo voľnom čase si môžete zahrať stolný futbal, biliard alebo šípky. Radi Vám zapožičiame naše bicykle. V areáli ubytovania sme pre Vás pripravili terasu s posedením a altánky s vonkajším krbom s možnosťou opekania a grilovania. Tiež tu nájdete hojdačku a samozrejmosťou je možnosť bezplatného parkovania priamo vo dvore. Príďte spoznávať krásne mestečko Veľký Meder. Termálne kúpalisko, pokojné centrum mesta, možnosť výletov do blízkeho okolia, Bratislavy i Maďarska. To všetko na Vás čaká práve tu.