Pohodlné pekné ubytovanie na Liptove

Penzión HippoClub nájdete na Liptove v malebnej obci Liptovská Sielnica. Penzión naším hosťom ponúka príjemné ubytovanie v siedmych dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 až 2 prísteliek. Každá izba má vlastnú sprchu, toaletu, televízor, chladničku a pripojenie na internet.

Prízemie penziónu tvori spoločenská časť s barom a wellness centrom. Bar ponúka príjemné posedenie pri trojstrannom krbe. Po náročnom dni si doprajete relax vo fínskej saune a vírivom bazéne, kde načerpáte nové sily do ďalších dní. Využívať môžete aj priestranný areál s tenisovým kurtom a detským ihriskom s trampolínou, preliezkami a šmýkačkami.

Penzión je ideálny pre rodinky, jednotlivcov aj skupinky. Radi pre Vás zorganizujeme rodinné oslavy, školenia, firemné a iné akcie.

Vyborná poloha penziónu ponúka široké možností aktívneho oddychu i relaxu. V blízkosti sa nachádzajú termálne kúpaliská Tatralandia, Gino Paradise Bešenová, Liptovská Mara, zimné lyžiarské strediská v Jasnej, Ski park Ružomberok, Zverovka - Spálená dolina. Na svoje si prídu aj turisti a cyklisti.