Rodinný penzión s pridanou hodnotou!

Náš rodinný Penzión Harmony Vás pozýva do podtatranského mesta Poprad. Nájdete nás priamo na prekrásnom Velickom námestí, kde sa nachádzajú viaceré obchody, reštaurácie i lekárne.

Zrelaxovať alebo sa zabaviť môžete v miestnom AquaCity Poprad, kde si prídu na svoje všetky vekové kategórie. Zaujímavá je zaručene turistika do majestátnych Vysokých Tatier, k priezračným plesám či výstup lanovkou až na samotný Lomnický štít. Pekný je výlet na Spišský hrad, do historickej Levoče i splav Prielomu Hornádu v Slovenskom raji. Zimné obdobie je priaznivé najmä pre milovníkov zimných športov, na ktorých tu čakajú upravené svahy lyžiarskych stredísk Snowpark Lučivná, Lopušná dolina Skichem, Nová Lopušná dolina Skitatry, Starý Smokovec - Hrebienok, Starý Smokovec - Jakubkova Lúka a Tatranská Lomnica.

Celoročne sú Vám dvere nášho Penziónu Harmony otvorené. Radi u nás privítame obchodných cestujúcich, dvojice, rodinky s deťmi i turistov. Ponúkame Vám ubytovanie s celkovou kapacitou pre 25 hostí v izbách a apartmáne v tomto rozložení:
- štyri 2-lôžkové izby Standard so samostatnými lôžkami,
- jedna 2-lôžková izba Standard so samostatnými lôžkami a možnosťou prístelky,
- dve 2-lôžkové izby Superior s manželskou posteľou a možnosťou prístelky,
- jedna 3-lôžková izba so samostatnými lôžkami a možnosťou jednej prístelky,
- jeden 4-lôžkový apartmán s dvomi spálňami s manželskou, poschodovou posteľou a možnosťou prístelky pre dve deti.

Všetky izby sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, rádiom a chladničkou. Rovnako je Vám v každej z nich k dispozícii vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmán pozostáva s dvoch 2-lôžkových spální a obývacej miestnosti prepojenej s kuchynkou. Tu je pre Vás pripravený gauč, vhodný ako prístelka pre dve deti, televízor so satelitným príjmom, rádio, kuchynská linka s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Súčasťou apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, infrasaunou (za poplatok 5 EUR/hodina) a samostatne uzatvárateľnou toaletou.

Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V prípade potreby Vám veľmi radi s čímkoľvek pomôžeme na recepcii, kde je možné platiť kartou. V jedálenskej časti Vám s láskou pripravíme výdatné raňajky a poskytneme priestor na oddych na oplotenej záhrade s exteriérovým posedením. Navyše si tu môžete zahrať basketbal a bedminton. V blízkosti penziónu je situovaný park a detské ihrisko.

Na bezpečné zaparkovanie Vašich áut je Vám k dispozícii dostatočný priestor priamo pri penzióne. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v našom rodinnom Penzióne Harmony!


Neakceptujeme: Fajčiarov