Penzión s bazénom Voľné izby 11.8-18.8

Penzión Grifin Vám ponúka ubytovanie v tichom príjemnom prostredí Štúrova len 5 minút pešo od termálneho kúpaliska.
Oddýchnite si u nás s rodinou alebo priateľmi za naozaj výhodné ceny. Areál penziónu je vhodný aj pre väčšiu skupinu.

V našom penzióne si môžete vybrať ubytovanie z 2, 3, 4 lôžkových izieb alebo 4 lôžkových apartmánov. Každá izba a apartmán majú vlastné sociálne zariadenie, LCD televízor, WiFi internet a 3,4 lôžkové izby a apartmány majú aj vlastný plne vybavený kuchynskú kútik. 2 lôžkové izby majú spoločnú nadštandardne zariadenú kuchyňu s terasou a posedením.

Deti čaká obrovský dvor s detským ihriskom, hojdačkami a pieskoviskom. Dvor poskytuje veľký priestor na zábavu Vašich detičiek. Dospelý si môžu príjemne posedieť pod altánkom, alebo si ugrilovať chutnú špecialitu, či uvariť výborný guláš. Spod altánku dovidíte na detské ihrisko a tak budete mať ratolesti pod dohľadom po celý čas. Zaparkovať budete môcť v uzavretom dvore. Chcete spoznať okolie na bicykli? U nás si ich môžete požičať.Tohtoročnou novinkou je bazén vo dvore penzióna!

Penzión spolu s areálom poskytuje mimoriadne vhodné prostredie na realizovanie rodinných dovoleniek, školských pobytov, skupinových pobytov, zájazdov a dovoleniek aj pre väčšie skupiny. Po dohode zabezpečíme Váš odvoz zo železničnej alebo autobusovej stanice

V spolupráci s cestovnou kanceláriou Vám vieme ponúknuť rôzne výlety do Budapešti, do Szentendre, do Vyšehradu. Vyskúšať budete môcť aj plavbu loďou po Dunaji, jazdu vláčikom po Štúrove a okolí a podobne. Blízko nášho penziónu nájdete kvalitné reštaurácie aj supermarkety.

U nás sa môžete vybrať aj na turistiku, využiť termálne kúpaliska, či zažiť niečo nové na výletoch po okolí. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá