V nádhernom prostredí Oravy

Penzión Giovanna je situovaný v nádhernom tichom prostredí malebnej podroháčskej obce Oravský Biely Potok, nachádzajúcej sa uprostred krásnej oravskej prírody. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj potôčik Studená pretekajúci popri penzióne, v ktorom sa môžete príjemne osviežiť. Výborná poloha ubytovania priamo pod horou poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete príjemnými turistickými prechádzkami očarujúcimi Roháčmi, návštevou blízkych salašov s ochutnávkou tradičných slovenských špecialít, jazdením na koni či relaxom v termálnych bazénoch neďalekého kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park Oravice.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch príjemne zariadených apartmánoch nášho rodinného penziónu. K dispozícii pre Vás máme dvojlôžkový apartmán s možnosťou jednej prístelky, nachádzajúci sa na prízemí penziónu. K výbave apartmánu patrí televízor, kúpeľňa s toaletou a plne vybavený kuchynský kút vhodný na prípravu chutných jedál. Pre rodiny s deťmi a väčšie skupiny návštevníkom máme v našej ponuke väčší dvojizbový apartmán s kapacitou 8 lôžok. Súčasťou apartmánu je spoločenská miestnosť s televízorom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou. Spálňová časť apartmánu je tvorená dvomi štvorlôžkovými izbami. Každá z týchto izieb disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou. V celom objekte penziónu majú hostia možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne posedieť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v pekne upravenej záhrade penziónu, s možnosťou vonkajšieho posedenia v altánku ako aj pri otvorenom murovanom ohnisku. K dispozícii je tu pre Vás aj záhradný gril, kde si môžete pripraviť rôzne grilované špeciality. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu.