Najpútavejší penzión pod Tatrami!

Štýlový Penzión Fortuna I a Fortuna II *** je situovaný v historickej časti Popradu, v Spišskej Sobote, odkiaľ to máte blízko do centra mesta i do mnohých atrakcií v okolí.

Pokojné historické námestie, príjemná atmosféra a pohľad na jedinečné Tatry, to všetko a ešte oveľa viac Vám ponúka penzión a jeho okolie. Priamo v meste Poprad si môžete oddýchnuť i zabaviť sa v AquaCity Poprad a v neďalekom meste Vysoké Tatry sa vyviesť lanovkou na Hrebienok. Tu sa Vám naskytne nádherný výhľad na celú Tatranskú kotlinu, v zime sa zas pokocháte krásnymi sochami v Ľadovom dóme. S detičkami sa zabavíte v múzeu trickartu Tricklandia v Starom Smokovci, adrenalín zažijete na Bobovej dráhe Tatrabob v Tatranskej Lomnici. Milovníci zimných športov si dokonale zalyžujú v lyžiarskych strediskách Nová Lopušná dolina - Skitatry, Lopušná dolina - Skichem, Snowpark Lučivná i Starý Smokovec - Jakubkova lúka a Hrebienok.

V našom nadštandardnom penzióne Vás srdečne privítame počas celého roka. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie s kapacitou 31 lôžok vrátane prísteliek. Môžete si vybrať z deviatich izieb a dvoch apartmánov v Penzióne Fortuna I a Fortuna II.

V Penzióne Fortuna I je Vám k dispozícii:
- jedna 2-lôžková izba,
- tri 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky,
- dva 2-lôžkové apartmány s možnosťou prístelky pre dve osoby.
V Penzióne Fortuna II je Vám k dispozícii:
- jedna 1-lôžková izba,
- jedna 2-lôžková izba,
- tri 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.

Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, telefónom a minibarom. Každá z nich rovnako disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou a vaňou (izby a apartmány Penziónu Fortuna I, okrem jednej 2-lôžkovej izby vybavenej sprchovacím kútom) a so sprchovacím kútom (izby Penziónu Fortuna II). Apartmány sú navyše dovybavené obývacou miestnosťou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hostia penziónu si spríjemnia voľný čas pobytom v reštaurácii s maximálnou kapacitou pre 20 hostí, kde je v prípade záujmu možné zorganizovať konferencie a firemné akcie. Reštaurácia nášho penziónu patrí medzi najkvalitnejšie v Tatrách. Okrem toho môžete Váš voľný čas tráviť v štýlovom bare ako aj útulnej vinárni. Počas pekný dní si posedíte na terase k reštaurácii s kapacitou pre 37 hostí, v príjemnom prostredí záhrady. K dispozícii sú Vám tiež služby recepcie, prania, žehlenia i zapožičania techniky.

Vaše autá si zaparkujete približne 30 metrov od Penziónu Fortuna I a pri Penzióne Fortuna II v uzamykateľnom areáli. Príďte si vychutnať štýlové ubytovanie priamo na Sobotské námestie v Poprade. U nás ste vždy vítaní!