Útulný penzion rodinného typu

Penzión Fortuna nájdete na Liptove v Liptovskom Mikuláši v časti Demänová. Je ideálnym miestom na zimnú i letnú rodinnú dovolenku ako aj na menšie firemné a rodinné akcie. Neďaleko penziónu je známe lyžiarske stredisko JASNÁ, AQUAPARK TATRALANDIA, GINO PARADISE Bešeňová, priehrada Liptovská Mara, Demänovské jaskyne a veľa ďalších zaujímavých miest kam môžete vyraziť za aktívnym oddychom, zábavou a relaxom.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v izbách a apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením, televízorom, satelitom, chladničkou, s možnosťou 1-2 prísteliek v každej ubytovacej jednotke. Apartmány majú k dispozícii aj vlastné kuchynky, ďalšie izby majú pripravené dve spoločné kompletne zariadené kuchyne. V celom objekte je WiFi pripojenie na internet zadarmo. Hostia môžu využívať spoločenskú miestnosť s krbom a barom, saunu a elektronický terč na šípky.

Voľný čas môžete tráviť aj v záhrade s terasou a záhradným krbom s možnosťou grilovania, zatiaľ čo Vaše deti sa budú hrať na detskom ihrisku s hojdačkami, pieskoviskom, trampolínou a šmýkačkami. Pre najmenších radi zapožičiame detskú postieľku.