Skvelá cena, tenisové kurty, bazén...

Penzión FAKO sa nachádza v nádhernom prostredí regiónu Liptov, priamo v srdci Nízkych Tatier, v tichej a pokojnej mestskej časti Liptovského Mikuláša - v Okoličnom. Skvelá poloha penziónu v kombinácii s komfortným ubytovaním je zárukou dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu. Počas Vášho pobytu si vychutnajte prekrásnu okolitú prírodu, navštívte neďaleké demänovské jaskyne, osviežte sa v Liptovskej Mare alebo sa nechajte rozmaznávať v keltskom wellness centre v Aquaparku Tatralandia, kde si zaiste užijete s rodinou aj množstvo zábavy na tobogánoch či v samotných termálnych bazénoch. Milovníkom adrenalínu odporúčame jazdenie v blízkej motokárovej hale Monaco Grand Prix. V zimnom období ponúka Liptov okrem bohatej nádielky snehu aj umelo zasnežované lyžiarske svahy v niekoľkých lyžiarskych strediskách, pričom najznámejšie z nich je Jasná - Nízke Tatry s ponukou špičkových služieb.

Celoročne Vám ponúkame príjemné a komfortné ubytovanie v Penzióne FAKO s celkovou kapacitou 30 lôžok vrátane prísteliek. Hostia si tu môžu vybrať spomedzi desiatich 2-lôžkových izieb, vybavených televízorom so satelitným príjmom, rádiom, vlastnou kúpeľňou s toaletou a kuchynským kútikom s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a posedením. V piatich izbách je navyše zabezpečená možnosť využitia jednej prístelky. Na spoločnej chodbe izieb sa nachádza celkom 5 chladničiek, ktoré sú hosťom plne k dispozícii (vždy jedna chladnička pre dve izby). Náročnejším hosťom ponúkame jeden apartmán, ktorý pozostáva zo spálne s manželskou posteľou (s možnosťou pridania jednej prístelky) a spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a rozťahovacou pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre ďalšie dve osoby). Na prípravu vlastných chutných jedál či prípravu špeciálnych jedál pre Vaše detičky môžete v apartmáne zároveň využívať plne zariadenú kuchynku, vybavenú plynovým sporákom a rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa s toaletou. Všetky izby ako aj apartmán majú vlastný balkón s posedením a výhľadom na rieku Váh a prekrásnu okolitú prírodu.

Penzión je svojím štýlovým interiérom, kvalitnými službami a ústretovým personálom vhodný pre ubytovanie rodín s deťmi, mladých ľudí, obchodných cestujúcich, skupiny či jednotlivcov. V celom objekte majú hostia možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet a taktiež bezplatné parkovanie áut na súkromnom parkovisku priamo pri penzióne. Tenisový kurt a letný záhradný bazén si môžu hostia rezervovať za menší poplatok. Vaše detičky sa môžu po celý deň šantiť na priestrannom detskom ihrisku s pieskoviskom a hračkami, preliezkami, šmýkačkou, hojdačkami a trampolínou.

Príďte a zažite jedinečnú dovolenku pod Tatrami! Liptov Vás isto chytí za srdce! Tešíme sa na Vašu návštevu!