Výrazne lacnejšie pobyty/pre viac osob

Penzión EVERLAST sa nachádza na juhu Slovenska v centre kúpeľného mesta Štúrovo, zároveň však na tichom mieste, ktoré Vám počas pobytu zabezpečí dokonalé súkromie a kľud. Pešia zóna s parkom i most, ktorý vedie cez Dunaj do Maďarska je od nás vzdialený len 250 metrov. Najväčšie lákadlo - termálne kúpalisko Vadaš nájdete vo vzdialenosti 500 metrov od penziónu.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v dvoj až štvorlôžkových izbách a v troj až päťlôžkových apartmánoch. Každá izba i apartmán je zariadená v modernom štýle s televízorom, satelitom, rádiom, vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa + toaleta). Na apartmánoch sú aj kompletne zariadené kuchynky. Hostia v izbách si stravu môžu pripraviť v spoločnej kuchynke. Luxusnejšie apartmány sú vybavené vírivou vaňou i DVD prehrávačom.

Vo dvore penziónu je Vám k dispozícii pekné vonkajšie posedenie s grilom, hojdačka a upravený areál, ktorý poteší najmä rodinky s deťmi. Radi Vám požičiame bicykle a zahrať si môžete aj stolný tenis.

Príjemné ubytovanie, relax na kúpalisku, pohodu a možnosť výletov po okolí - u nás nájdete skratka všetko čo na dovolenke budete potrebovať. Vybrať sa môžete do Budapešti, Vyšehradu i na rekreačnú turistiku na Kováčovské kopec.