Útulné a romantické, s nádychom histórie

Penzión Družba Vás srdečne víta a ponúka Vám príjemné a útulné ubytovanie v rekreačnej oblasti mesta Bojnice, okres Prievidza, v Trenčianskom Kraji.

Penzión sa nachádza vo vyhľadávanom atraktívnom prostredí. Je vzdialený len 10 minút pešej chôdze od historického centra Bojníc. Jedným slovom: Bojnice pre Vás po celý rok...

Radi u nás privítame jednotlivcov, rodiny s deťmi, skupinové zájazdy i firemné kolektívy.

Ubytovanie Penzión Družba: na dvoch podlažiach je rozmiestnených šestnásť 2-lôžkových izieb (niektoré aj s manželskou posteľou), z ktorých všetky majú možnosť prístelky. Štandardné vybavenie izieb tvorí televízor, chladnička, kúpeľňa a toaleta. Ponuku ubytovacích služieb dopĺňajú štyri 4-lôžkové apartmány. Každý apartmán pozostáva z dvoch samostatných spální (v jednej spálni sa nachádza manželská posteľ, v druhej dve samostatné postele), treťou miestnosťou je obývačka. Toaleta a kúpeľňa sú samozrejmosťou vybavenia každého apartmánu. V objekte je zabezpečené WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Exteriér penziónu pozostáva z letnej terasy a bezplatného parkoviska. K dispozícií Vám je aj piknik centrum, ktoré môžete využiť na posedenie a grilovanie.

Možnosť doobjednania stravy: raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Chystáte oslavu, narodeninovú párty či udalosť pre deti a rodinu? Radi pre Vás pripravíme jedálny lístok na každú príležitosť.

Pre Váš voľný čas vyberáme TOP aktivity a výlety: Zámok Bojnice - svetoznámy romantický zámok, Zoo - najstaršia a najnavštevovanejšia zoo na Slovensku, Sokoliari - atraktívne vystúpenie, zábava ako aj oboznámenia sa s ,,dravcami“ našej prírody, Kúpalisko ČAJKA – 15 min. chôdze od penziónu, Kúpele Bojnice - najkrajšie kúpele na Slovensku, očarujúce prostredie vhodné nie len na prechádzky a oddych, Vyhliadková veža - 30 m vysoká vyhliadková veža s panoramatickým výhľadom na Bojnice a Hornonitriansku kotlinu (15 min. chôdze od penziónu), Turistika/cykloturistika – v blízkosti penziónu, Známe vianočné trhy – Bojnický KRAČÚŇ, Lyžovanie, sánkovanie, zábava na snehu - Skiaréna Fačkovské sedlo Kľak.

Tešíme sa na Vašu Návštevu!