Príjemné ubytovanie s reštauráciou

Penzión Drevorubač sa nachádza v krásnom prostredí Kysúc pri vstupe do obce Oščadnica, v blízkosti známeho strediska Oščadnica - Veľká Rača, ktoré celoročne ponúka množstvo atrakcií. Milovníci skvelej lyžovačky, zimných športov a snowboardingu majú v zimnom období zabezpečené výborné podmienky v lyžiarskom stredisku Park Snow Oščadnica - Veľká Rača. V letnom období zažijete množstvo zábavy a adrenalínu v Sun Paradise Oščadnica - Veľká Rača. Výborná poloha penziónu tak zaručuje, že sa naši hostia u nás určite nebudú nudiť.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulne zariadenej jednej jednolôžkovej, štyroch dvojlôžkových a troch trojlôžkových izbách. Vo väčšine izieb je možnosť využitia jednej prístelky. Trojlôžkové izby sú vybavené televízorom a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Ostatné izby disponujú spoločným sociálnym zariadením. Samozrejmosťou v celom objekte je WiFi pripojenie na internet.

V priestoroch penziónu je hosťom k dispozícii štýlová reštaurácia s dreveným interiérom a terasou so širokou ponukou chutných slovenských jedál ale i špecialít z iných krajín. Priestory reštaurácie sú využiteľné pri organizácii rodinných osláv, firemných stretnutí, plesov či kongresov.

Dovolenku si hostia môžu spríjemniť hraním biliardu, posedením na letnej terase či opekaním v záhrade. Parkovanie je možné na parkovisku priamo pri penzióne.