10 % zľava na vstup do termál. kúpaliska

Penzión Alba Regia Egri je situovaný priamo na brehu Malého Dunaja v krásnom prostredí rekreačnej oblasti Jahodná, nachádzajúcej sa na južnom Slovensku v blízkosti Veľkého Medera.

Počas pobytu majú u nás navyše ubytovaní hostia 10 % zľavu na vstup do termálneho kúpaliska v Topoľníkoch.

PANSION:
Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v 8 príjemne zariadených izbách s možnosťou jednej prístelky. Samozrejmosťou všetkých izieb je televízor, minibar, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Pre náročnejších hostí máme v ponuke taktiež jeden štýlový apartmán s kapacitou 4 osôb (1 francúzka posteľ a 1 prístelka), v ktorom môžete využívať plne vybavenú kuchynku s jedálenským posedením.

CHATA:
Pre väčšie skupiny hostí máme k dispozícii pohodlné ubytovanie v samostatnom domčeku v areáli penziónu. Domček disponuje celkovou kapacitou 13 lôžok. Jeho prízemie je tvorené dvojlôžkovou spálňou s možnosťou dvoch prísteliek, kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou a kúpeľňou s toaletou. Na poschodí domčeka sú pre Vás pripravené dve dvojlôžkové spálne, jedna väčšia dvojlôžková izba s možnosťou 3 prísteliek a spoločná kúpeľňa s toaletou. Cena celej chaty je 100 EUR na jednu noc. Minimálny pobyt sú 2 noci. Kaucia za chatu je 100 EUR. Po skončení pobytu kauciu VRACIAME.

Príjemne posedieť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v spoločenských miestnostiach penziónu, v lobby bare či na letnej terase s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v areáli penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.