Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Neprijímame rekreačné poukazy.

Príjemné ubytovanie v Penzióne Doma je situované na okraji oravskej obce Vitanová, len pár kilometrov od vyhľadávaného aquaparku v Oraviciach.

Zaujíma Vás čo všetko môžete zažiť vo Vitanovej a jej okolí? Ponúkajú sa Vám tu možnosti na turistiku, cyklistiku, výlety k Oravskej priehrade, na Oravský zámok, do Múzea oravskej dediny i do Brestovskej jaskyne v Zuberci. Relax i zábavu poskytuje neďaleký aquapark Meander Park Oravice, kde si v zime zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskeho strediska Ski Park Oravice. Na lyžovačku sa môžete vybrať i do 200 metrov vzdialeného strediska Ski Vitanová, ako aj do ďalších lyžiarskych stredísk v okolí.

Penzión Doma je v prevádzke celoročne a ponúka Vám ubytovanie v celkovej kapacite až pre 44 osôb v troch častiach so samostatnými vchodmi. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

ČASŤ A, s kapacitou 8 lôžok, tvoria dve 2-lôžkové spálne zakaždým s televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pre tieto dve spálne je k dispozícii kuchynka s elektrickou dvojplatničkou a chladničkou. Súčasťou časti A je rovnako 4-lôžkový apartmán s televízorom, kuchynkou s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Apartmán je vybavený vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

ČASŤ B disponuje kapacitou 13 lôžok. Pozostáva z dvoch 2-lôžkových a dvoch 3-lôžkových spální zakaždým s televízorom, pre ktoré sú k dispozícii spoločné dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami. Pre hostí týchto izieb sme pripravili spoločenskú miestnosť s pohodlnými pohovkami, televízorom a kuchynkou, kde využijú plynový sporák, prenosnú rúru (na vyžiadanie), mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Súčasťou časti B je aj 2-lôžkový apartmán s možnosťou prístelky, televízorom a vlastnou kuchynkou s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

ČASŤ C je novovybudovaná časť, v ktorej nieje povolený pobyt so psom. Táto časť disponuje kapacitou pre 23 osôb a to v troch 2-lôžkových izbách, troch 2-lôžkových izbách s prístelkou a priamym prístupom na balkón. Navyše je tu aj podkrovná časť s 2-lôžkovou rodinnou izbou s prístelkou pre dve osoby a 4-lôžkovou rodinnou izbou s dvomi spálňami. Každá z izieb v časti C je vybavená televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Na prízemí si spoločne posedíte v spoločenskej miestnosti pri krbe, sledovaní televízora alebo si niečo dobré uvaríte v kuchynskej časti s využitím plynového sporáka s elektrickou rúrou, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a chladničky s mrazničkou. Na prízemí je pre hostí pripravená lyžiareň, spoločná samostatná toaleta a výstup na terasu. V podkroví sa nachádza detský kútik s hračkami, ako aj kuchynský kútik s rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

V exteriéri si príjemne posedíte na záhradnej hojdačke, v altánku, pri stoloch s veľkými slnečníkmi ako aj na zastrešenej terase. Tu si môžete grilovať na záhradnom krbe, variť špeciality v domácky vyrobenom voku a opekať. Detičky sa vyhrajú v drevenom domčeku, na hojdačke a vyskáču na trampolíne. V drevárničke si zahráte stolný tenis, stolný futbal a na záhrade aj bowling. Po dohode a za poplatok Vám veľmi radi zapožičiame bicykle. V prípade záujmu Vám pripravíme raňajky a večere.

Príďte si oddýchnuť od všedných pracovných dní a vychutnajte si Vaše voľné chvíle v našom Penzióne Doma. U nás ste vždy vítaní!