Štýlový rodinný penzión v tichej oblasti

Štýlový Penzión „Chata Valaška“ sa nachádza na okraji malebnej podtatranskej obce Dolný Smokovec. S krásnym výhľadom na Vysoké Tatry tu prežijete ideálnu dovolenku v pokojnej rodinnej atmosfére.

Vysoké Tatry sú plné neodolateľných výhľadov, ktoré si užijete prechádzkami po mnohých cyklistických a turistických chodníkoch okolím. Pobyt si môžete spríjemniť túrou na Kriváň či Rysy, alebo si spraviť výlet na Štrbské či Popradské pleso. Dokonalo si oddýchnete v blízkych kúpeľoch v Novom Smokovci alebo Tatranských Zruboch, prípadne si zaplávate v bazénoch známeho aquaparku AquaCity Poprad. V zimnom období oceníte možnosť lyžovania sa na svahoch miestneho lyžiarskeho strediska Dolný Smokovec - Pod lesom alebo vo vzdialenejších ako sú Jakubkova lúka, Hrebienok či v stredisku v Tatranskej Lomnici.

Ubytovať sa v Penzióne „Chata Valaška“ môžete počas celého roka. Maximálna kapacita ubytovania je prispôsobená pre 60 osôb, ktorí sa tu môžu ubytovať v niektorej z nasledujúcich izieb alebo apartmánov:
• vo ôsmich 2-lôžkových izbách, s možnosťou dvoch variabilných prísteliek,
• v troch 3-lôžkových izbách,
• v jednom 3-lôžkovom apartmáne s možnosťou jednej prístelky,
• v jednom 4-lôžkovom apartmáne s možnosťou dvoch prísteliek,
• v jednom 6-lôžkovom apartmáne s možnosťou dvoch prísteliek,
• v jednom 7-lôžkovom apartmáne s dvomi spálňami.

Každá izba má vo výbave televízor so satelitným príjmom ako aj kúpeľňu. Vo väčších izbách ako aj apartmánoch je Vám v nich k dispozícii vaňa a samostatná toaleta, menšie izby sú dovybavené sprchovacím kútom a toaletou. Apartmány sú mezonetového typu, preto sa na prízemí každého nachádza plne vybavená kuchyňa (v jednom s el. sporákom a v druhom s keramickou varnou doskou)a obývacia miestnosť s televízorom. Súčasťou niektorých izieb je tiež balkón. Všetky priestory penziónu sú zaistené bezplatným WiFi pripojením na internet.

Na prízemí penziónu môžete využívať služby recepcie. Hostia sa tiež zabavia v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom, spoločenskými hrami, biliardom. Najmenším poslúži detský kútik s hračkami. Osvieženie dobre padne aj v Lobby bare penziónu. Rovnako sa tu nachádza zasadacia miestnosť pre 30 osôb, ktorá je vhodná na rôzne firemné akcie či oslavy.

Na záhrade Vám poslúži vonkajšie posedenie, ohnisko, záhradná hojdačka pre dospelých či detské ihrisko s hojdačkou, preliezkami a šmýkačkou. Samozrejmosťou je aj možnosť uschovania lyží a bicyklov, používanie žehličky a platba platobnou kartou. Na objednávku poskytujeme aj jazdu na koni a na saniach s konským záprahom. Zaparkovať svoje autá môžete priamo pri penzióne.

Prežite skvelú dovolenku so svojimi priateľmi, známymi či s kolegami v štýlovom Penzióne „Chata Valaška“, odkiaľ sa ľahko dostanete kamkoľvek potrebujete. Tešíme sa na Vás!