Zľavy na wellnes, sauna, kaďa, fitness!

Penzión Centrál sa nachádza v malebnom prostredí obce Oščadnica na Kysuciach, neďaleko skvelého lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. U nás si prídu na svoje všetci návštevníci. Milovníci lyžovania a zimných športov, ktorým vieme poskytnúť zľavy na skipasy a taktiež zanietení turisti, či cykloturisti, ktorí majú k dispozícii okolité hory Kysuckých Beskýd s nádhernou prírodou.

Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie v príjemne zariadených dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách. Každá izba disponuje televízorom, rádiobudíkom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte penziónu je WiFi pripojenie na internet.

V priestoroch penziónu nechýba veľká spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom a spoločenskými hrami ako stolný futbal a stolný tenis. Chutné stravovanie majú hostia zabezpečené v reštaurácii, nachádzajúcej sa priamo v penzióne.

Oddych, relax a pokoj si môžu ubytovaní hostia vychutnať vo vírivke, kúpacej kadi s teplotou vody 38°C či fínskej saune s ľadovým vedrom. V penzióne nechýba ani fitness, či možnosť príjemného záhradného posedenia v kruhu rodiny a priateľov s ohniskom, záhradným krbom a grilom. Vaše ratolesti sa môžu zatiaľ vyšantiť na detskom ihrisku s preliezkami, šmýkačkami, hojdačkami, či trampolínou. Odparkovať Vaše auto si môžete na bezplatnom penziónovom parkovisku.

Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupinky priateľov, či školy v prírode. V prípade záujmu radi pre Vás zorganizujeme rôzne rodinné oslavy, firemné stretnutia, teambuldingy alebo školenia. Tešíme sa na Vašu návštevu.