Penzión neďaleko Thermalparku Nitrava!

Penzión Bruder ** je so svojou výbornou polohou, v centre obce Mojmírovce, situovaný len 5 kilometrov od termálneho kúpaliska Thermalpark Nitrava a 15 kilometrov od krajského mesta Nitra.

Či už ste navštívili Mojmírovce pracovne alebo rekreačne, určite Vám odporúčame navštíviť Thermalpark Nitrava v Poľnom Kesove s vonkajšími aj vnútornými bazénmi, detským bazénom a wellness centrom. Priamo v Mojmírovciach je situovaný kaštieľ a regionálne múzeum. Zaujímavou je tiež návšteva mesta Nitra, kde je možné vidieť Nitriansky hrad, poprechádzať sa historickým námestím alebo sa pokochať botanickou záhradou a Slovenským poľnohospodárskym múzeom. Na výlet sa môžete vydať aj do neďalekých rančov s možnosťou jazdy na koni.

Pozývame Vás do nášho penziónu, ktorý je v prevádzke počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou pre 23 osôb. Vybrať si môžete z izieb v nasledovnom rozložení:
- tri 1-lôžkové,
- šesť 2-lôžkových,
- jedna 3-lôžková,
- jedna 5-lôžková rodinná izba s tromi spálňami.

Každá z izieb je klimatizovaná, vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V niektorých izbách sa navyše nachádza aj televízor. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí penziónu využijete služby pohostinstva a reštaurácie s ponukou celodenného stravovania. Na poschodí je k dispozícii kongresová sála s kapacitou do 90 osôb a možnosťou zapožičania dataprojektoru. Na rovnakom poschodí si príjemne posedíte na terase a vychutnáte dokonalé dovolenkové chvíle. V našom penzióne Vám veľmi radi zorganizujeme oslavy, svadby i firemné akcie. Vaše autá si zaparkujete priamo na bezplatnom parkovisku pri penzióne. Tešíme sa na Váš pobyt v Penzióne Bruder **!