Polpenzia a vstup na kúpalisko už v cene

Penzión Bonaparte** nájdete na juhu Slovenska priamo v srdci rekreačného areálu termálneho kúpaliska v Patinciach v krásnom prírodnom prostredí s letným termálnym kúpaliskom, novým wellness centrom, plavbou po Dunaji a atraktívnym programom pre Vašu dovolenku do každého počasia. Patince patria k najjužnejšej a najteplejšej oblasti Slovenska.

Penzión Bonaparte** má kapacitu 42 lôžok a ponúka Vám príjemné ubytovanie s polpenziou v tesnej blízkosti bazénov. K dispozícii sú dvolôžkové izby s možnosťou jednej až dvoch prísteliek a rodinné bunky s dvoma dvojlôžkovými izbami s možnosťou prístelky.

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú 14 m2. Sú vybavené LED televízorom, rádiom, chladničkou, ventilátorom, klimatizáciou a vlastným sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, umývadlo).

Dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek majú 26 m2. A sú vybavené LED televízorom, rádiom, chladničkou, ventilátorom, klimatizáciou a vlastným sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, umývadlo).

Rodinné bunky sú tvorené dvakrát dvojlôžkovou izbou s možnosťou prísteliek. Sú vybavené LED televízorom, rádiom, ventilátorom, klimatizáciou, predsieňou a chladničkou. Rodinná bunka má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, umývadlo, toaleta).

K penziónu patrí aj reštaurácia s výbornou kuchyňou. tu si môžete vychutnať jedlá od výmyslu sveta. V celom objekte máte k dispozícii WiFi pripojenie na internet.

Naši hostia majú v cene ubytovania parkovanie, každodenný neobmedzený vstup na letné termálne kúpalisko s tobogánovým svetom a 30% zľavy na vstup do bazénového sveta wellness centra v Patinciach.