S reštauráciou a parkoviskom pre kamióny

Penzión Biela labuť je situovaný na západnom okraji mesta Michalovce v Košickom kraji, v blízkosti obchodných centier, len 100 metrov od železničnej a autobusovej stanice, v smere na Zemplínsku Šíravu. Vďaka svojej výbornej polohe zaručuje našim hosťom celoročne široké možnosti trávenia voľného času. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame navštíviť zaujímavosti mesta a jeho blízkeho okolia, ako napríklad Zemplínske múzeum, Zemplínsku Šíravu, Vinianske jazero či hrad, Morské oko, Sninské rybníky, Tokajské pivnice alebo jedinečný gejzír v Herľanoch. Milovníci koní si tu prídu taktiež na svoje a to v neďalekom Vínnom, nakoľko v Jazdiarni Hipocentrum ponúkajú svojim návštevníkom okrem jazdeckého kurzu aj rekreačné jazdenie, jazdu v koči alebo príjemné vychádzky s koňmi po okolí.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Penzióne Biela labuť s celkovou kapacitou 41 lôžok vrátane prísteliek. Hosťom sú tu k dispozícii dvojlôžkové izby (niektoré s možnosťou pridania prístelky pre dieťa), vybavené televízorom a vlastnou kúpeľnou s toaletou. Pre náročnejších hostí máme pripravené dva 2-lôžkové apartmány, ktoré sa skladajú zo spálňovej časti s manželskou posteľou, televízorom a chladničkou ako aj spoločenskej časti s rozťahovacím gaučom (využiteľným ako prístelka pre dve dospelé osoby) a vlastnej kúpeľne s toaletou. V každej izbe aj apartmáne majú hostia zaistenú možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia k internetu.

Súčasťou penziónu je okrem recepcie aj veľmi pekná reštaurácia, kde Vám milá obsluha ponúkne možnosť celodenného chutného stravovania. Príjemne oddýchnuť a relaxovať pri voňavej kávičke či osviežujúcom drinku môžete samozrejme aj v bare pri reštaurácii alebo na letnej zastrešenej terase s posedením. Mimo letnej turistickej sezóny je tu taktiež možnosť usporadúvať rôzne spoločenské akcie ako oslavy, svadby či prezentácie firiem. K areálu oploteného penziónu patrí samostatné rozľahlé a bezplatné parkovisko (v zadnej časti penziónu), kde je možné odparkovať Vaše osobné autá, autobusy aj kamióny.

Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a že s našimi službami budete maximálne spokojní! Tešíme sa na Vašu návštevu!