Výborná poloha, super ceny a skipassy

Srdečne Vás pozývame stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v Penzióne Bernardín, ktorý sa nachádza v srdci Vysokých Tatier - v malebnej dedinke Stará Lesná. Penzión je výborným východiskovým miestom pre Vaše turistické výlety (iba 1,5 km od Tatranskej Lomnice a 4 km od Starého Smokovca). Okolitá nádherná príroda, zber lesných plodov a húb, či bohaté možnosti cyklistiky sú zárukou výbornej dovolenky pre úplne všetkých. Na tomto mieste si užijete aktívny aj pasívny oddych. Zrelaxovanie tela aj ducha ponúkajú okolité hotely so skvelými wellness centrami. Za vyskúšanie určite stoja miestne špeciality a príjemne sa budete cítiť rovnako aj v okolitých reštauráciách pri chutnom jedle či kvalitnom vínku.

Radosť z pohybu Vás čaká aj v zime. V špičkových lyžiarskych strediskách s dokonale upravenými zjazdovkami si užijete perfektnú lyžovačku. Lyžiarske strediská Greguška Ski Pod Lesom (4 km), Tatranská Lomnica (6 km), Ski Jakubkova Lúka (9 km) sú Vám k dispozícii dokonca aj na príjemnú večernú lyžovačku. Po náročnom dni plnom aktivít výborne padne relax v blízkom aquaparku AquaCity Poprad (iba 13 km). Je len na Vás, ktorú z aktivít si zvolíte. Celoročná ponuka je naozaj bohatá.

Rodinný Penzión Bernardín ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách a apartmánoch s maximálnou kapacitou pre 24 osôb. Pripravených je pre Vás päť 2-lôžkových izieb (s manželskou posteľou) a jedna 3-lôžková izba (so samostatnými lôžkami). Všetky izby majú k dispozícii vlastnú kúpeľňu s vaňou a toaletou, televízor a chladničku.

Pre náročnejších klientov je k dispozícii 5-lôžkový apartmán s dvomi 2-lôžkovými spálňami a gaučovou prístelkou v kuchynke ako aj 6-lôžkový apartmán s tromi 2-lôžkovými spálňami. Oba apartmány majú vlastný kuchynský kútik (s plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou) a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Všetkým hosťom v penzióne je počas ich pobytu k dispozícii aj príjemná spoločenská miestnosť s krbom, posedením, televízorom so satelitným príjmom, mikrovlnnou rúrou, barovým pultom a biliardom. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého penziónu.

Príjemné chvíle s rodinou či priateľmi strávite aj v exteriéri penziónu. Vaše ratolesti sa vybláznia na obľúbenej trampolíne a Vy si posedíte v altánku alebo sa spolu zahráte na schovávačku v záhrade. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu!