Bažantia farma, klokani!

Penzión Bažantnica je situovaný v pokojnom prostredí v areáli bažantej farmy na okraji obce Starý Tekov, nachádzajúcej sa len 6 km od okresného mesta Levice.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v príjemne zariadených dvoch dvojlôžkových a troch trojlôžkových izbách. Jedna trojlôžková izba disponuje možnosťou prístelky. Na každej izbe majú hostia k dispozícii televízor, WiFi pripojenie na internet a vlastnú kúpeľňu s toaletou.

Stravovanie je zabezpečené priamo v penzióne v reštaurácii Bažantnica, ladenej do štýlu poľovníckej chaty. V jej priestoroch pre Vás radi zorganizujeme rôzne rodinné oslavy, svadby, firemné posedenia či školenia. Drevo praskajúce v kozube reštaurácie dodá posedeniu v kruhu rodiny, priateľov či kolegov, tú správnu atmosféru. V areáli penziónu je pripravené pre hostí taktiež vonkajšie posedenie s krbom s možnosťou opekania a grilovania.

Penzión sa pýši originálnou kolekciou okrasných bažantov. Jeho raritou, ktorá poteší nielen dospelých ale najmä deti, je chov páru klokana červeného. Príjemnú a pokojnú atmosféru ubytovania dotvárajú taktiež dve tečúce riečky, ohraničujúce areál bažantej farmy. Penzión disponuje vlastným parkoviskom, ktoré sa v nočných hodinách uzatvára.