Blízko historického centra a aquaparku

Penzión Barborka je situovaný v atraktívnej časti podtatranského mesta Poprad, vo vzdialenosti len 400 metrov od aquaparku AquaCity Poprad. Výborná poloha penziónu pokojnou pešou chôdzou len 10 - 15 minút od historického centra Popradu v kombinácii s jeho štýlovým vybavením a príjemnými relaxačnými priestormi na terasách a v záhrade je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, relaxácie a odpočinku. Samotný penzión je taktiež výborným východiskovým bodom pre podnikanie rôznych turistických prechádzok a horských túr očarujúcou prírodou Vysokých Tatier.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v 5 útulných izbách, zariadených s ohľadom na komfort a pohodlie našich hostí. Vybrať si u nás môžete spomedzi jednolôžkovej izby, dvojlôžkovej izby, dvoch trojlôžkových izieb a jednej väčšej štvorlôžkovej izby. Všetky z izieb sa vyznačujú nielen nezabudnuteľnou atmosférou domácej pohody, ale aj originálnym interiérom. Súčasťou vybavenia všetkých izieb je televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Ubytovanie v našom penzióne je vhodné rovnako pre individuálnych návštevníkov ako aj pre menšie skupiny hostí.

Súčasťou penziónu je taktiež štýlová spoločenská miestnosť s krbom a barovým pultom, v ktorej pre Vás podávame podľa Vášho želania raňajky pripravované vždy z čerstvých surovín.

Chvíle oddychu a relaxu si môžu hostia dopriať v našej veľmi pekne upravenej záhrade a na priľahlých terasách s možnosťou vonkajšieho posedenia. Srdečne Vás k nám pozývame stráviť dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov a veríme, že sa k nám čoskoro opäť vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.