Príjemné ubytovanie v tichom prostredí

Penzión Bajo je situovaný v príjemnom tichom prostredí na okraji malebnej oravskej obce Vyšný Kubín, nachádzajúcej sa len 3 km od okresného mesta Dolný Kubín s obľúbeným vodným svetom AquaRelax Dolný Kubín.

Ubytovanie predstavuje celoročne ideálny východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a horských túr nádhernou okolitou prírodou. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj cykloturistikou, relaxom v termálnych bazénoch aquaparku v Dolnom Kubíne, v areáli kúpeľov Lúčky či v Meander Thermal Parku v Oraviciach alebo návštevou blízkych historických a kultúrnych pamiatok Oravy ako Oravského hradu, skanzenu v Zuberci či artikulárneho kostola v Lešťinách. V zimnom období sú tu vytvorené výborné podmienky pre prežitie skvelej lyžovačky. K dispozícii sú Vám služby neďalekého SKI Parku Kubínska hoľa ako aj iných lyžiarskych stredísk - Šport Centrum Lúčivná, Ski Park Racibor a Ski & bike park Malinô Brdo.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome s celkovou kapacitou pre 23 osôb, ktorý je tvorený dvomi útulne zariadenými apartmánmi a jedným štúdiom, všetky s vlastnými vchodmi.

Apartmány sú kompletne vybavené, ich súčasťou je vždy plne zariadená kuchynská časť s jedálenským kútikom, elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou oboch apartmánov je taktiež vlastné sociálne zariadenie, bezplatné WiFi pripojenie na internet, televízor so satelitným príjmom a rádio s CD prehrávačom. Vybrať si u nás môžete spomedzi týchto dvoch apartmánov:

- Horný apartmán je prispôsobený pre ubytovanie 8 až 10 osôb. Prízemie apartmánu je tvorené kúpeľňou s toaletou a obývacou izbou s rozložiteľným gaučom (s možnosťou jednej prístelky) a dvomi válendami, ktorá je zároveň prepojená s kuchynskou časťou. Na poschodí apartmánu sú umiestnené dve spálne, jedna izba s kapacitou troch lôžok a druhá priechodná izba s možnosťou pohodlného prespania pre 3 až 4 osoby.

- Dolný apartmán je vhodný pre ubytovanie 9 osôb. Jeho súčasťou je menšia dvojlôžková spálňa a veľká obývacia časť s kuchynkou, ktorej súčasťou je aj jedna manželská posteľ a 5 ďalších samostatných lôžok. Apartmán je vybavený kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou ako aj druhou samostatnou toaletou.

Nové štúdio pre 4 osoby je tvorené spálňovou časťou s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami a kuchynským kútikom s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a televízorom so satelitným príjmom. Súčasťou štúdia je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Príjemný relax si môžu ubytovaní hostia dopriať taktiež v záhradnej časti ubytovania s vonkajším posedením na terase a v altánku s možnosťou opekania a grilovania. Len 100 metrov od ubytovania sú Vám zároveň k dispozícii služby potravín, pohostinstva, reštaurácie ako i autobusovej zastávky. Parkovanie je zaistené priamo pri ubytovaní.