Tatralandia ZĽAVA 40%, UBYTOVANIE AQP

Penzión BAJA je situovaný pri Aquaparku Tatralandia v meste Liptovský Mikuláš. Hosťom ponúkame ubytovanie v komfortne zariadených 2, 3, 4-lôžkových izbách a v STUDIU LUX pre 5 až 6 osôb. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, uteráky, LCD televízor + digitálny SAT a bezplatné WiFi pripojenie na internet. STUDIO LUX (120 m2) má veľkú, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu, ďalej luxusnú kúpeľňu, obývačku, ako aj balkónom s posedením.

V penzióne je spoločenská miestnosť s krbom a jedáleň s možnosťou doobjednania si raňajok - švédske stoly, večere alebo polpenzie. Využívať tu môžete aj miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov, sušiareň, detský kútik s hračkami a spoločenskými hrami, postieľkou a kočíkom. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené taktiež detské ihrisko a veľká trampolína. Návštevníci majú možnosť príjemného posedenia na terase a grilovania v záhrade. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj potôčik, pretekajúci hneď vedľa penziónu.

ZĽAVY:
- Aquapark Tatralandia - 35%,
- Gino Paradise Bešeňová - 35%,
- iné atrakcie 10 až 50%.

NOVINKA:
- GULAS PARTY alebo GRILL PARTY - organizujeme pre ubytovaných hostí v prípade pekného počasia priamo na brehu Liptovskej Mary cca 5 metrov, v privátnej zóne na terase chaty - cca 120 m2 (2 - 3 druhy grilovaného mäsa, 2 - 3 druhy šalátov, domáce koláče, ovocie, nakladaná zelenina, nealko nápoje v cene),
- pre deti možnosť využitia malého bazéna, pre ostatných vody Liptovskej Mary,
- prenájom člna resp. kajaku s veľkou zľavou pre ubytovaných hostí.
GRILL PARTY je možné si doobjednať priamo v penzióne.

Bezplatné parkovanie je k dispozícii pred penziónom alebo priamo vo dvore objektu.

Penzión je vhodný pre individuálnu turistiku, rodiny s deťmi, skupiny priateľov, rybárov či organizovanie teambuildingov. Organizujeme tiež malé spoločenské udalosti, oslavy, svadby, narodeniny, školské stretnutia, stretávky a školské výlety.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Domáce zvieratá