Bazén, sauna, vírivka!

Penzión Babika je situovaný na okraji obce Trávnica blízko známej obce Podhájska, kde sa nachádza známe a obľúbené termálne kúpalisko. Penzión je samostatný, bez domácich. Je vhodný pre uceléné partie, skupinky a väčšie rodiny. Môžete si tu zorganizovať firemnú ale i rodinnú akciu s možnosťou varenia gulášu priamo v záhrade.

Penzión hosťom ponúka 6 spálni, ktoré poskytujú maximálny komfort aj pre rodičov s malými deťmi. Na hornom poschodí sa nachádza apartmán s rodinnou kúpeľňou a balkónom, dvojposteľová izba s vlastným sprchovým kútikom a 2 dvojposteľové izby s balkónom a spoločnou kúpeľňou. Na prízemí sa nachádzajú ďalšie 2 dvojposteľové izby so spoločnou kúpeľňou, veľká spoločenská miestnosť a kuchyňa s halou.

V suteréne penziónu sa nachádza pingpongový stôl. Taktiež ponúkame použitie sauny s vírivou vaňou a sprchovým kútikom za poplatok. Posteľné prádlo, uteráky a základné toaletné potreby sú samozrejmosťou pobytu. Taktiež vieme poskytnúť detskú postieľku a sedačku pre rodiny s malými deťmi. Pre Vaše maximálne pohodlie máme k dispozícii sadu kariet, iné spoločenské hry, knihy a detské hračky. K ďalšiemu vybaveniu patrí video prehrávač a satelitné TV.

Súčasťou penziónu je detské ihrisko so šmýkačkou, pieskoviskom, preliezkou a hojdačkou a príjemné posedenie na terase s grilom. Hosťom ponúkame aj vonkajší krytý bazén.