VOĽNÝ Veľkonočný pobyt !!!

Milí návštevníci, ponúkame Vám ubytovanie v dvoch samostatných penziónoch priamo v obci Podhájska, zhruba 500 metrov od termálneho kúpaliska.

Penzión ASTRA 1 ponúka svojim hosťom ubytovanie v útulných 2-lôžkových izbách s možnosťou prísteliek. Päť izieb má vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo, toaleta), chladničku a televízor so satelitom. Prízemie penziónu tvorí zariadená kuchyňa so sporákom, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a základným kuchynským vybavením. Dve izby na prízemí sú riešené ako samostatný apartmán (obe izby samostatne uzamykateľné a nepriechodné), majú spoločné sociálne zariadenie, kuchynku s chladničkou, dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou) a dva krát televízor.

Penzión ASTRA 2 je novovybudovaný penzión na spoločnom pozemku s Penziónom Astra 1. Penzión Astra 2 ponúka ubytovanie v dvanástich 2-lôžkových izbách s možnosťou prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, chladničku a televízor. Štyri izby na prízemí majú k dispozícii samostatné kuchynské kútiky. Na každom poschodí je taktiež zariadená spoločná kuchyňa pre hostí z príslušného poschodia. V suteréne penziónu majú klienti k dispozícii veľkú spoločenskú miestnosť s krbom, v ktorej je možné organizovať posedenia, silvestrovské oslavy, firemné a rodinné akcie, školenia a podobne. Izby na poschodí majú balkóny s možnosťou posedenia s pekným výhľadom na obec Podhájska.

Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli (aj s väčšími vozidlami). Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet zadarmo. Nechýba ani vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania a kopec atrakcií pre najmenších (trampolína, pieskovisko, preliezky, šmýkačky, hojdačky a iné).