V rekreačnom areáli s wellness

Penzión Aqua Maria je situovaný v príjemnom prostredí rekreačno-športového areálu s bazénmi a ihriskami, ležiaceho vo vzdialenosti 4 km od obce Veľaty na západnom výbežku Zemplínskych vrchov. Výborné umiestnenie penziónu v areáli s letným kúpaliskom, množstvom ihrísk a bohatými možnosťami zábavy v kombinácii so zabezpečeným maximálnym komfortom ubytovania je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu. Svoj voľný čas môžete tráviť relaxom v bazénoch s vyhrievanou vodou alebo hraním rôznych loptových hier ako futbal, hádzaná či plážový volejbal. Pre najmenších je tu pripravené detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, šmýkačkou a pieskoviskom. K dispozícii sú Vám tu taktiež služby štýlovej reštaurácie s ponukou chutných jedál ako i príjemnej kaviarne s barom.

Penzión Aqua Mária ponúka svojim hosťom celoročne komplexné služby a ubytovanie vo vkusne a moderne zariadených izbách, ktoré sú v maximálnej miere prispôsobené pre komfort a pohodlie hostí. Vybrať si u nás môžete spomedzi 8 dvojlôžkových izieb, pričom v troch z nich je možnosť využitia jednej prístelky. Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme v našej ponuke dva komfortné jednoizbové apartmány s kapacitou pre 2 až 4 osoby. Všetky izby penziónu sú ladené v príjemných farebných tónoch a sú zariadené kvalitným nábytkom od renomovaného švédskeho výrobcu, ktorý kladie veľký dôraz na životné prostredie. Vo výbave každej izby nechýba televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Apartmány sú navyše dovybavené príjemnou obývacou miestnosťou s možnosťou pohodlného posedenia.

Príjemný relax a oddych si môžu ubytovaní hostia vychutnávať okrem štýlovo zariadených priestorov kaviarne, baru a reštaurácie taktiež na vonkajšej terase penziónu, umiestnenej na streche budovy. Bezplatné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo v areáli ubytovania. Veríme, že vďaka širokej škále doplnkových služieb penziónu uspokojíme aj tých najnáročnejších klientov. Tešíme sa na Vašu návštevu.