4 bazény len pre ubytovaných hostí

Tento jedinečný rodinný penzión v Nízkych Tatrách Vás očarí a príjemne prekvapí svojou neopakovateľnou atmosférou. Ako jediný penzión na Liptove disponujeme štyrmi bazénmi : vonkajším vyhrievaným bazénom s teplotou vody až 30°C, vonkajšou vírivkou, kde teplota vody dosahuje až 38°C, vnútorným bazénom a vnútorným relaxačným bazénom. Iba naši ubytovaní hostia môžu nerušene relaxovať v prostredí rozľahlej záhrady s nádychom exotiky, kde ponúkame aj možnosť grilovania.

Okrem doplnkových a reštauračných služieb ponúkame ubytovanie v komfortne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré svojim vybavením uspokoja aj náročnejších hostí. Samozrejmosťou je Wi-Fi internetové pripojenie v celom objekte, bezplatné parkovisko chránené bezpečnostným kamerovým systémom, lyžiareň, ako aj detské postieľky, či stoličky. Je vhodný pre rodiny s deťmi ale aj pre rôzne firemné akcie, školenia, teambuildingy. Celková kapacita je 41 pevných lôžok a 8 prísteliek.

Ponúkame Vám komfortné cenovo prijateľné ubytovanie v 6x dvojlôžkových izbách (s možnosťou prístelky), 3x trojlôžková (rodinná) izba s balkónom a v apartmánoch. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, mini chladničkou, LCD televízorom so satelitom, wi-fi internetovým pripojením, rodinné apartmány kuchynkou. Izby sú útulné, vkusne zariadené, poskytujú príjemnú atmosféru s výhľadom na rozsiahlu upravenú záhradu. Dvere sú uzamykateľné bezpečnostným kartovým systémom.

Samozrejmosťou sú uteráky a osušky, na recepcii máte možnosť bezplatného zapožičania sušiča na vlasy, žehličky na vlasy, žehličky na prádlo, rýchlovarnej kanvice. Možnosť zapožičania županu.

Len pre Vás je k dispozícii wellness, ktorý pozostáva z 3 sáun : suchá sauna s himalájskymi soľnými kameňmi, parná soľná sauna, eukalyptová parná sauna, relaxačnou časťou s lehátkami a ezoterickou hudbou. Priamo z wellness môžete vyjsť von a schladiť sa v snehu. Každého návštevníka po lyžovačke iste príjemne poteší vychutnať si pohár sektu v jacuzzi s teplotou vody 38 °C pod holým nebom v ktoromkoľvek ročnom období. Doprajte Vášmu telu a duši jedinečnú masáž, ktorú si môžete objednať priamo na penzióne Alžbeta.

Pokiaľ hľadáte kľud a príjemné prostredie, veríme, že u nás strávená dovolenka s výhodnou polohou penziónu Vám toto všetko poskytne. Tešíme sa na vašu návštevu.