Sauna, vírivka. Deti do 5 rokov zadarmo!

Novootvorený rodinný penzión Alpský dom nájdete na Orave v podhorskej obci Vitanová, neďaleko rekreačnej oblasti Oravice. V Oraviciach môžete navštíviť termálne kúpalisko, nový aquapark Meanderpark i lyžiarske stredisko s lanovkou. V neposlednom rade tu máte mnoho možností turistiky, cykloturistiky a prechádzok po neporušenej prírode Západných Tatier a Skorušinských vrchov. Zalyžovať si taktiež môžete priamo vo Vitanovej či v neďalekom Zuberci. Na výlet sa oplatí vybrať na Oravskú priehradu, Oravský hrad a do Zakopaného v susednom Poľsku.

Naším hosťom ponúkame kvalitné ubytovanie hotelového typu s raňajkami respektíve s polpenziou. Celková kapacita ubytovania je 32 lôžok v 8 dvojlôžkových izbách a v 4 štvorlôžkových apartmánoch. Každá izba aj apartmán ma vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou, televízor so satelitom a priestrannú terasu alebo balkón s možnosťou posedenia na čerstvom vzduchu. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet.

Okrem ubytovanie je Vám k dispozícii reštaurácia (40 miest) a kaviareň (18 miest), kde si okrem výbornej stravy a chutnej kávy môžete posedieť s priateľmi v príjemnom prostredí. Radi pre Vás zorganizujeme firemné akcie, rodinné oslavy a rôzne stretnutia podľa Vašich predstáv. V lete si môžete vychutnať posedenie na letnej terase s kapacitou 16 miest.

Po náročnej turistike či lyžovačke Vám padne vhod relax v saune alebo vírivke priamo v penzióne. V prípade záujmu Vám zabezpečíme maséra.

Srdečne Vás pozývame na parádnu dovolenku. Príďte spoznávať krásy tohto malebného oravského kraja. Tešíme sa na Vašu návštevu.