Štýlové ubytovanie pri hrade s raňajkami

Príďte sa ubytovať k nám do novučičkého, štýlovo zariadeného Penzionu Albrechtt, situovaného v historickom centre mesta Kežmarok v Prešovskom kraji.

Stačí len prejsť cez cestu a môžete sa kochať krásou Kežmarského hradu. Odporúčame aj návštevu Artikulárneho kostola svätej Trojice, Baziliku minor sv. Kríža či Galériu v kaštieli Strážky. Na adrenalínových nadšencov čaká zábava v AquaFun Parku Veľká Lomnica s množstvom rôznych atrakcií. Na svoje si prídete aj v bazénoch termálneho kúpaliska Thermal Park Vrbov alebo v aquaparku AquaCity Poprad. Ak ste fanúšikom golfu, zaiste Vás potešia služby golfového rezortu Black Stork Resort Veľká Lomnica. Milovníkov zimných športov potešia lyžiarske strediská Tatranská Lomnica, Bachledka Ski & Sun a Skicentrum Strednica.

Veľmi radi Vás ubytujeme v našom Penzione Albrechtt, ktorý disponuje kapacitou 17 lôžok. Naše izby sú zariadené v príjemnom škandinávskom štýle. Máte na výber z týchto šiestich 2-lôžkových izieb:
- jednej 2-lôžkovej izby s manželskou posteľou,
- jednej 2-lôžkovej izby s dvomi samostatnými lôžkami s možnosťou prístelky na pohovke,
- štyroch 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou, s možnosťou prístelky na rozkladacej pohovke a pracovným stolom.

Vo všetkých izbách sa nachádza televízor so satelitným príjmom a moderne zariadená kúpeľňa so sprchovacím kútom, uterákmi a toaletou. Štyri izby sú navyše dovybavené pracovným stolom so stoličkou. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločenská miestnosť, v ktorej sa podávajú aj raňajky je non stop otvorená. K dispozícii je Vám tu chladnička, mikrovlnná rúra a vybavená kuchyňa. Čaj a kávu si môžete pripraviť zadarmo. Nachádza sa tu aj stojan s vínom, ktoré je za poplatok.

Služby recepcie sú pre našich hostí k dispozícii od 7:00 do 14:00 hod., po tejto hodine sme iba na telefóne. Na vyžiadanie Vám vieme zapožičať detskú stoličku na kŕmenie, sušič na vlasy, prípadne žehličku so žehliacou doskou. Vaše autá pohodlne zaparkujete blízko ubytovania. Navštívte nás v našom štýlovom Penzione Albrechtt a strávte u nás príjemný pobyt. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov