Príjemný penzión s wellness a fitness!

Hľadáte miesto, ktoré by spĺňalo Vašu predstavu o ideálnej dovolenke? Chcete si oddýchnuť v objatí hôr a vychutnať si pokoj a krásnu prírodu? Zrekonštruovaný Penzión Adika nachádzajúci sa v nádhernom prostredí obce Mýto pod Ďumbierom je pre Vás tou najlepšou voľbou. Skvelé lyžiarske stredisko Ski centrum Mýto Pod Ďumbierom, kde zažijete v zime výbornú lyžovačku, sa nachádza iba 800 metrov od penziónu. Označené a perfektne upravené bežkárske trate nájdete v blízkosti tiež.

Ak k nám zavítate v lete, na jar alebo v jeseni, čakajú na Vás turistické aj cyklistické trasy s rôznym stupňom náročnosti. Vaše ratolesti dozaista poteší, ak si nazbierajú chutné maliny, černice či čučoriedky a hubárov pre zmenu potešia huby, ktoré sú v miestnych lesoch hojne zastúpené. Ručíme Vám, že v tejto lokalite je Vám aj 24 hodín málo, aby ste vyskúšali všetko, čo tento krásny kraj ponúka.

Penzión Adika ponúka svojim hosťom celoročne komfortné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 41 osôb. Vybrať si tu môžete spomedzi nasledovných izieb a apartmánov:

- 1x 1-lôžková izba,
- 8x 2-lôžková izba,
- 5x 3-lôžková izba,
- 1x 4-lôžkový bezbariérový apartmán,
- 1x 4-lôžkový apartmán s možnosťou jednej prístelky.

Izby aj apartmány sú vybavené manželskými alebo samostatnými lôžkami, LCD televízorom s plochou obrazovkou a satelitným príjmom ako aj vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Hosťom v bezbariérovom apartmáne je k dispozícii aj vaňa. Na stretávanie a trávenie spoločných chvíľ s priateľmi či rodinou Vám tu poslúži príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD/DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. Pre Váš komfort je v celom penzióne zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Veríme, že nezabudnuteľné chvíľky strávite aj v okolí penziónu. Či už to bude grilovačka, opekačka alebo len posedenie v kruhu najbližších. Využiť môžete aj naše fitness a welness centrum s fínskou saunou a vírivkou. Na požiadanie vieme zabezpečiť aj rôzne relaxačné masáže. Športovcom radi zapožičiame desať kvalitných horských bicyklov či turistické teleskopické paličky.

Pre detičky sme pripravili detský kútik plný hračiek a tiež hraciu konzolu X-BOX Kinect, ktorá poteší aj dospelých. Súčasťou areálu penziónu je priestranná záhrada s detskými preliezačkami, športovým ihriskom pre loptové hry, tenis či bedminton. Pre tých, ktorí sa radi zabávajú je k dispozícii nočný bar, vybavený svetelným parketom a hudobnou produkciou.

Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri penzióne. Personál Penziónu Adika sa teší na Vašu návštevu!