Nové veľké a moderné Apartmány a Penzión

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove, radi Vás privítame v Penzióne a Apartmánoch Moravica, nachádzajúcich sa v blízkosti pešej zóny obce Liptovský Ján. Bazén pre dospelých aj deti, multifunkčné ihrisko, detské ihrisko s rôznymi atrakciami, sauna, vírivka a bohaté možnosti pre prežitie voľného času Vám zaručia tie najlepšie zážitky u nás.

V letných dňoch si okrem rôznych aktivít u nás môžete spraviť výlet na bicykli na Svidovské sedlo či spoznávať krásy prírody Jánskej doliny. Potešíte sa tiež návšteve Stanišovskej jaskyne alebo Parku Mini Slovensko so zmenšeninami 13 modelov našich kultúrnych pamiatok. Deti si priamo v obci môžu zajazdiť na koni. V zimnom období si dokonalo zalyžujete na zjazdovke lyžiarskeho strediska Javorovica - Jánska dolina, prípadne vo vzdialenejších, ako sú Ski centrum Opalisko, Iľanovo - Košútovo či Ski Dovalovo.

Celoročne ponúkame našim hosťom ubytovanie v Penzióne a Apartmánoch Moravica. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 98 hostí, ktorí si môžu vybrať moderné ubytovanie v dvanástich izbách Penziónu alebo v sedemnástich Apartmánoch ubytovania. Na výber máte z týchto variant:

• šesť 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou;
• šesť 3-lôžkových izieb, pričom každá disponuje manželskou posteľou a jednou prístelkou (slúžiacou ako plnohodnotné lôžko);
• sedemnásť 4-lôžkových apartmánov, pričom každý disponuje jednou 2-lôžkovou spálňou a gaučovým sedením v obývacej miestnosti (slúžiacim pre prespanie 2 osôb).

V každej izbe Penziónu môžete využívať televízor s internetovým pripojením, rádiom ako aj balkón, prípadne terasu s krásnym výhľadom na Nízke, Západné a Vysoké Tatry (6 izieb s balkónom a 6 s terasou). Súčasťou každej izby je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Každý apartmán je tvorený spálňou, obývacou miestnosťou (s televízorom a gaučovým sedením) ako aj kuchyňou. Ocenia to najmä milovníci varenia, ktorí si svoje chutné jedlá pripravia na keramickej varnej doske a využijú tiež chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. V každom apartmáne je k dispozícii vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Sedem prízemných apartmánov je bezbariérových. Všade je zaistené rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí môžete využívať služieb recepcie s úschovou bicyklov a lyží. V reštaurácii s barom a terasou Vám pripravia naše chutné špeciality. K dispozícii je Vám tiež salónik, zasadačka pre 35 osôb ako aj spoločenská miestnosť s televízorom, DVD prehrávačom a rôznymi hrami. Deti sa zabavia na detskom ihrisku s rôznymi atrakciami, prípadne na multifunkčnom ihrisku s možnosťou hier ako tenis, futbal, basketbal či volejbal. Dokonalý relax prežijete v saune alebo vírivke. V lete si zaplávate v detskom nerezovom bazéne alebo nerezovom bazéne pre dospelých. Vezmite tak rodinku, zaparkujte auto priamo v areáli a prežite u nás príjemnú dovolenku. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty