Ubytovanie vo výbornej lokalite!

Penzión 301 sa nachádza v prekrásnom prostredí Západných Tatier, v malebnej obci Habovka. Penzión je výborným miestom pre pobyty rodiniek s deťmi, skupinky priateľov a známych, turistov a pre úplne všetkých, ktorí si túžia oddýchnuť a načerpať nové sily v nádhernom prostredí. Orava Vás určite očarí svojimi prírodnými krásami, históriou i silou liečivých geotermálnych prameňov.

Preskúmajte viaceré turistické chodníky a odmenou Vám budú prekrásne výhľady. Po dni plnom aktívneho pohybu Vám zaručene padne vhod pobyt v bazénoch s termálnou vodou. Vaše ratolesti určite poteší aj návšteva blízkeho hradu, kde sa budú cítiť ako králi a kráľovné. Ak k nám zavítate v zimnom období, tak sa dobre oblečte a zbaľte si aj lyžiarsku výstroj, pretože zima na Orave býva naozaj tuhá. Výborne si zalyžujete v neďalekých lyžiarskych strediskách.

Penzión 301 poskytuje celoročne príjemné ubytovanie v moderne zariadených izbách s maximálnou kapacitou pre 13 osôb (vrátane dvoch prísteliek). Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností ubytovania:

- jedna 1-lôžková izba s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou,
- dve 2-lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou,
- dve 3-lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Vo výbave izieb nájdete manželské alebo samostatné lôžka a televízor so satelitným príjmom. Na prízemí ubytovania sa nachádza spoločná spoločenská miestnosť. Práve tu môžete v kruhu blízkych tráviť čas pri krbe, pozrieť si televízor alebo leňošiť na guči pri počúvaní hudby. V prípade ubytovania jednej skupiny hostí môžete použiť gauč ako prístelku pre 2 osoby. Milovníci jedla využijú kompletne zariadenú kuchyňu. V priestoroch celého penziónu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet aj priestor vyhradený pre deti. Navyše vieme zaistiť aj jednu prístelku.

Veríme, že sa budete cítiť príjemne. Pohodu s rodinou či priateľmi si užijete aj pri voňavej kávičke na terase alebo v altánku. Prípadne si pripravíte špecialitky na grile, ohnisku, krbe či uvaríte výborný guláš. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám nezabudnuteľný pobyt!