Štýlové ubytovanie za skvelú cenu!

Ubytujte sa v modernom Pensione MaT, ktorý sa nachádza v centre kúpeľného mesta na strednom Slovenku - v Bojniciach. Ideálna poloha penziónu Vám zabezpečí ľahký prístup ku všetkým atrakciám, ktoré toto mesto ponúka.

Počas letných mesiacov si zaplávate v bazénoch termálnych kúpalísk ako je Čajka alebo Vodný svet - Bojnice. Načerpať novú silu a dokonalo si oddýchnuť môžete v Kúpeľoch Bojnice. Detské srdcia potešia zvieratá v miestnej Zoologickej záhrade. Milovníci histórie si na svoje prídu na Bojnickom zámku, ktorý ponúka bohatý program počas celého roka. Po všetkých aktivitách Vám dobre padne občerstvenie v miestnych baroch a reštauráciách. V zimnom období Vás privítajú na svahoch lyžiarskych stredísk Ski Remata, Fačkovské sedlo alebo Poruba.

Ubytovať sa v Pensione MaT môžete počas každého jedného dňa v roku, kde našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie prispôsobené pre maximálne 18 osôb. Zaistiť si dočasné bývanie môžete v jednej z 2 izieb na prízemí penziónu ako aj v jednom z 2 apartmánov na poschodí.

- každá z dvoch izieb apartmánového typu je vybavená manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby. Využívať tu môžete aj televízor so satelitným príjmom a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.
- vo vybavení každého apartmánu sa nachádza 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a gaučovým sedením, slúžiacim pre prespanie 1 osoby. V obývacej časti apartmánu je situovaný rozkladací gauč, využiteľný pre pokojný spánok ďalších 2 hostí a televízor so satelitným príjmom. Táto miestnosť je prepojená s kuchynským kútikom s chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Apartmány sú dovybavené balkónmi. K dispozícii je Vám tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na prípravu chutných pokrmov slúži spoločná kuchyňa s dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a kuchynským riadom. Svoj voľný čas tu môžete tráviť hraním spoločenských hier. Vo všetkých priestoroch penziónu je zaistené WiFi pripojenie na internet. Zabaviť svoje deti môžete pri hre s hračkami v detskom kútiku ako aj na hojdačke na pekne upravenej záhrade. Tu Vám poslúži záhradné drevené sedenie pod altánkom, ktoré je spojené s grilovaním na prenosnom grile alebo prípravou špecialít na záhradnom krbe.

Vo dvore si tiež zahráte hry ako bedminton a volejbal. Vieme Vám rovnako zapožičať bicykle, pričom uschovať si svoje lyže a bicykle sa dá vo vyhradených priestoroch. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku pri penzióne.

Veríme, že v krásnom prostredí tohto mesta prežijete skvelú dovolenku v kruhu svojich najbližších. Príďte sa ubytovať do Pensionu MaT, kde sa už teraz na Vás tešíme!