Moderné izby a apartmány za výhodnú cenu

Pozývame Vás do nášho Pensionu Imperial ***, ktorý sa nachádza na Námestí Slovenského národného povstania v Žarnovici. Krásne moderné izby aj vkusne zariadené apartmány, výborná reštaurácia, príjemné prostredie a priateľská atmosféra si Vás počas pobytu u nás získajú.

Izby aj apartmány v Pensione Imperial *** sú Vám k dispozícii počas celého roka. Ponúkame ubytovanie na kratšie pobyty aj dlhodobý prenájom pre celkovo 22 osôb. Vybrať si u nás môžete z dvoch typov izieb a apartmánov – Štandard a Comfort. Na výber máte z týchto ubytovacích jednotiek:
- štyroch 2-lôžkových izieb Štandard s dvomi oddelenými lôžkami alebo manželskou posteľou,
- jednej 2-lôžkovej izby Comfort s dvomi oddelenými lôžkami alebo manželskou posteľou,
- dvoch 2-lôžkových apartmánov Štandard s dvomi oddelenými lôžkami alebo manželskou posteľou,
- dvoch 2-lôžkových apartmánov Comfort s dvomi oddelenými lôžkami alebo manželskou posteľou a prístelkou pre 2 osoby v podobe pohovky.

Izby Štandard aj Comfort sú vybavené takmer totožne. V každej si môžete pozrieť program v televízore so satelitným príjmom, počúvať rádio, uvariť si kávu alebo čaj vďaka rýchlovarnej kanvici a uložiť si jedlo do chladničky. Samozrejmosťou je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Izby Comfort majú navyše balkón.

Apartmány Štandard aj Comfort majú vo výbave televízor so satelitným príjmom v obývacej časti, kompletne zariadený kuchynský kút (keramická platnička, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) s jedálenským sedením a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmánoch Comfort je navyše možnosť vyjsť na balkón aj pohovka, ktorá po rozložení slúži pre prespanie 2 hostí.

V celom penzióne sa môžete pripojiť k našej bezplatnej WiFi internetovej sieti. Počas pobytu u nás si môžete doobjednať raňajky, ktoré sa podávajú v našej reštaurácii s barom. Pre rodinky ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky. Na recepcii Vám s radosťou pomôžu s ubytovaním sa u nás, uschováme Vám tu Vaše veci, zaplatíte tu kreditnou kartou a využiť môžete aj služby práčovne. Sme pripravení urobiť všetko pre to, aby sme Vám ponúkli služby v čo najlepšej kvalite. Príďte, tešíme sa na Vás!

A aké tipy na výlety alebo obľúbené miesta vyhľadávajú klienti, ktorí sa ubytujú u nás? Určite si plánujú výlet na hrad Revište, do Zveroparku, Jazdeckého areálu sv. Františka aj na Ovčiu farmu Bzenica – Bukovina. V letnom období sa dobre chladíte v bazénoch Vodného raja Vyhne aj na miestnom kúpalisku Žarnovica. V okolí je taktiež zaujímavý Vyhniansky travertín aj Banská Klopačka Hodruša – Hámre. Počas zimy si na svoj pobyt zbaľte sánky, lyže, snowboardy či bežky a využite strediská v okolí – Ski Blanc Ostrý Grúň, Hubačov, Kopanice aj Beneje Lúky.