Najlepší hostel v Bratislave

Patio Hostel nájdete v hlavnom meste Slovenska v Bratislave. Sme situovaní priamo v Starom Meste, len kúsok od centra. Našim hosťom ponúkame širokú paletu izieb: zdieľané izby (dormy), privátne izby bez a so sociálnym zariadením. Pre náročnejších máme pripravený samostatný apartmán. V celom objekte je vám k dispozícii WiFi pripojenie na internet a v prípade potreby môžete využívať dostupný PC s internetom zadarmo. Stravu si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni.

Na trávenie voľného času je určený bar, záhrada alebo spoločenská miestnosť. Hostel sa nachádza v tichom dvore, bez hluku, s možnosťou využitia parkoviska.

Navyše máme pre hostí ďalšie doplnkové služby ako sú:
- zdarma práčovňa, sušička a žehlička,
- zdarma uteráky a posteľná bielizeň,
- zdarma káva a čaj,
- desiatové balíčky (2 EUR/ks),
- zdarma úschovňa batožiny a bicyklov,
- zdarma stolný futbal,
- zdarma mestské mapy,
- zdarma veľké bezpečnostné skrinky na izbách,
- zdarma bezpečnostná schránka na recepcii,
- požičovňa bicyklov.

Celý objekt má výťah a je monitorovaný bezpečnostnými kamerami. Z hostela to máte priamo do centra len pár minút chôdze. Na dosah sú všetky pamiatky Bratislavy, obchody, reštaurácie bary a kluby. Navyše naším hosťom ponúkame rôzne zľavy v partnerských hosteloch a okolitých baroch a reštauráciách.

Ako najväčší hostel v Bratislave Vám ponúkame najlepšie služby za najvýhodnejšie ceny. Neváhajte si u nás spraviť rezerváciu - tešíme sa na Vašu návštevu.