Útulná nová drevenica

Nová Chata Marta sa nachádza v obci Oščadnica, časť Lalíky, v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica a len 3500 metrov od 6-sedačkovej lanovky Lalíky.

Tiché a krásne prostredie Kysuckých Beskýd Vám ponúka možnosti na ideálnu letnú i zimnú dovolenku. Na výlet sa môžete vybrať na bicykli po viacerých cyklotrasách alebo si spravíte turistickú prechádzku a popri tom nazbierate lesné plody či hríby. V Oščadnici je možnosť zašportovať si na miestnom multifunkčnom ihrisku ako aj pri hre minigolfu, aquazorbingu, lukostreľby, či pri lezení na lezeckej stene a spúšťaní sa na bobovej dráhe vo Veľkej Rači. V zime si na svoje prídu milovníci zimných športov v Športcentre Oščadnica alebo v lyžiarskom stredisku Snowparadise Veľká Rača.

Príjemné dovolenkové chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti, v ktorej Vám atmosféru domova vytvorí príjemné teplo z krbových kachlí. Tu si pohodlne posedíte na gauči, pozriete televízor so satelitným príjmom, využijete CD/DVD prehrávač alebo zahráte spoločenské hry. Svoje obľúbené jedlá si pripravíte v moderne zariadenej kuchynke, kde nechýba sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou ako aj kávovar, hriankovač . Súčasťou miestnosti je tiež jedálenská časť.

Výhodou ubytovania je parkovanie priamo pri chate. Chata Marta je ideálnym miestom pre rodinnú letnú i zimnú dovolenku ako aj víkendové pobyty.
Ponúka celoročné ubytovanie pre pohodlný pobyt 8 osôb. Chata je vhodná najmä pre rodiny. Pohodlný spánok Vám zabezpečia štyri 2-lôžkové spálne zariadené štýlovým nábytkom. Tri spálne sú vybavené manželskou posteľou, jedna dvomi samostatnými lôžkami. Na poschodí chaty je priestranný šatník. Samozrejmosťou chaty je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, žehličkou
a navyše s priamym vstupom do fínskej sauny! V chate je bezplatné WiFi pripojenie na internet (heslo na vyžiadanie).


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá