Nové apartmány uprostred Nízkych Tatier

Naše krásne apartmány sa nachádzajú v nádhernom regióne Liptova, v pohorí malebných Nízkych Tatier, kde je dispozícii veľa atrakcií a relaxačných miest. Ubytujte sa u nás priamo v centre obce Dúbrava.

Liptov ponúka viaceré možnosti - navštíviť môžete jaskyne v Demänovskej doline a oddýchnuť si v termálnych prameňoch vo Vodnom parku Bešeňová alebo Aquaparku Tatralandia. Neďaleko nájdete kúpeľnú obec Lúčky so širokou ponukou procedúr a wellness centrom. Rybárov a nadšencov vodných športov poteší blízkosť vodnej nádrže Liptovská Mara. K dispozícii je nekonečných 840 km turistických chodníkov a 50 cyklistických trás rozličnej náročnosti. Región je plný lyžiarskych stredísk - Jasná Nízke Tatry, Skipark Ružomberok, Park Snow Donovaly či Park Snow Štrbské Pleso.

Naše apartmány sú Vám k dispozícii celoročne, ubytovanie tu poskytneme až 20 osobám v rozlične vybavených apartmánoch. K dispozícii sú dva 2-lôžkové štúdiá, dva 4-lôžkové apartmány a jeden 8-lôžkový apartmán. Na výber máte z týchto možností:

- jeden Irresistible Nela Apartment s dvomi 1-lôžkovými posteľami,
- jeden Endearing Nela Apartment s dvomi 1-lôžkovými posteľami,
- jeden Charming Nela Apartment s jednou manželskou posteľou a jednou 1-lôžkovou posteľou, obývacím priestorom s možnosťou prístelky na gauči a balkónom,
- jeden Dreamy Nela Apartment s jednou manželskou posteľou a jednou 1-lôžkovou posteľou, obývacím priestorom s možnosťou prístelky prístelky na gauči a balkónom,
- jeden Enchanting Nela apartment s jednou manželskou posteľou v spálni a štyrmi 1-lôžkovými posteľami v druhej spálni a možnosťou dvoch prísteliek v obývacej miestnosti.

Apartmány aj štúdiá majú vo výbave televízor na káblový príjem a ich súčasťou je tiež samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Rovnako všetky 2-lôžkové štúdiá a 4-lôžkové apartmány disponujú zariadeným kuchynským kútom s elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením. Enchanting Nela apartment disponuje vlastnou kuchyňou a obývacou miestnosťou. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V záhrade si v pokoji posedíte na spoločnej terase so stoličkami alebo si oddýchnete v záhradnej hojdačke. Na Vaše deti čaká pieskovisko, hojdačka i trampolína a upravený trávnik vhodný na loptové hry. Radi Vám uschováme Vaše bicykle. Parkovanie pre 6 áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.