Rodinné apartmány s privátnym wellness

Naše komfortné Mucha Apartments sú situované v prekrásnom prostredí Terchovej, odkiaľ to máte blízko k tým najkrajším miestam Národného Parku Malá Fatra.

V blízkosti ubytovania máte možnosť usporadúvať výlety do prírody, spoznať obec Terchová a jej tradície na každoročne sa konajúcich slávnostiach ako napr. Jánošíkove dni, Terchovský budzogáň a pod. Zábavu i relax prežijete v Relaxačno-informačnom centre Terchovec, preveziete sa tu Terchovským vláčikom, užijete si jazdu na bobovej dráhe vo Vrátnej doline alebo objavíte krásu Malej Fatry turistikou k Jánošíkovým dieram. Pár minút od apartmánov si v zime užijete lyžovačku v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone.

Celoročne dostupné apartmány disponujú celkovou kapacitou 20 lôžok vrátane prísteliek. Na výber máte zo štyroch 3-lôžkových apartmánov s možnosťou prístelky pre 2 osoby.

Každý apartmán je klimatizovaný, tvorený obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom, minibarom, pohodlným gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre 2 osoby a kompletne zariadenou kuchynkou. Pre pohodlný spánok je v apartmánoch k dispozícii spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Súčasťou každého apartmánu je tiež vstup na balkón ako aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Váš voľný čas môžete tráviť v našom súkromnom wellness centre so saunou a vírivkou. Oddýchnuť si môžete následne v spoločenskej miestnosti s krbom a televízorom a satelitným príjmom. Zabavíte sa aj hrou stolného tenisu a stolného futbalu na terase alebo si ugrilujete vlastné špeciality na grile. Mysleli sme aj na tých najmenších, pre ktorých je pripravená detská postieľka, detský kútik s hračkami i detské ihrisko.

Veľmi radi Vám na objednávku pripravíme výdatné raňajky, ponúkneme doplnkové služby na recepcii, kde je možné platiť kreditnou kartou, poskytneme priestor na pranie a sušenie bielizne i úschovňu lyží so sušičom obuvi a odkladaciu miestnosť na bicykle. V rámci Vášho pobytu Vás zavezieme na Vami vybrané miesto výletu - bezplatný transport zabezpečujeme 1-krát za pobyt. Vaše autá si bezpečne zaparkujete priamo na parkovisku pri apartmánoch. Celý areál je zabezpečený kamerovým systémom. Tak teda neváhajte a ubytujte sa v štýlových Mucha Apartments - tradičný prípitok na uvítanie Vás už čaká!