Miesto, kde sa budete cítiť ako doma

Túžite po ubytovaní s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier? U nás ste na správnej adrese. Motel & Restaurant Lavender Vám ponúka štýlové ubytovanie na okraji podtatranskej časti mesta Poprad - Veľká, len 2 kilometre od Letiska Poprad - Tatry.

Motel má výbornú strategickú polohu. Priamo z ubytovania sa môžete vybrať na cyklotúru, turistiku do Tatier, zajazdiť si na kolieskových korčuliach, navštíviť historické časti mesta Poprad, využiť služby multifunkčnej športovej haly v Matejovciach alebo si ísť zaplávať do AuqaCity Poprad. Ak ste lyžiari alebo obľubujete snowboarding, zaiste Vás potešia upravené svahy lyžiarskych stredísk Snowpark Lučivná, Lopušná dolina - Skichem, Nová Lopušná dolina - Skitatry, Starý Smokovec - Hrebienok, Jakubkova lúka a Tatranská Lomnica.

Naše štýlové ubytovanie je Vám k dispozícii počas celého roka. Ponúkame Vám:
- tri 2-lôžkové izby so samostatnými posteľami a možnosťou dvoch prísteliek,
- dve 2-lôžkové izby s manželskou posteľou a možnosťou dvoch prísteliek.

Izby sú vybavené televízormi so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Interiér ladený v provensálskom štýle, chutná domáca kuchyňa a priateľský personál je najlepšou vizitkou motela. V reštaurácii s krbom Vám veľmi radi pripravíme výdatné raňajky, obedy i večere. Pohodové chvíle môžete tráviť aj v salóniku alebo v spoločenskom priestore - vintage bare s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD/DVD prehrávačom, videom, výbornou ponukou káv, vín či koňakov a komfortným posedením. Dokonalú atmosféru Vám tu zaručí drevo praskajúce v krbe a usmievavá obsluha. Nádherný výhľad na Tatry si počas popíjania kávičky vychutnáte z terasy, kde Vám počas letných mesiacov ponúkame možnosť grilovania a varenia kotlíkového gulášu.

Keďže nám na našich hosťoch záleží, radi Vám v prípade záujmu doobjednáme súkromné masáže. V moteli je možné ďalej využiť služby prania, zapožičania žehličky a platiť kreditnou kartou. Ak pricestujete s bicyklami alebo lyžami, bezpečne si ich odložíte v garáži. Priamo pred motelom je situované veľké parkovisko s počtom 40 miest na parkovanie.

Ubytujte sa u nás a načerpajte pozitívnu energiu v prekrásnom prostredí, pod Tatrami. Motel & Restaurant Lavender je jednoducho srdcová záležitosť. Ste u nás vítaní!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov