Len 20 metrov od termálneho kúpaliska

MORVA Penzión je situovaný v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi, vo vzdialenosti len 20 metrov. Počas Vašej dovolenky u nás si tak môžete neobmedzene užívať termálne bazény s liečivou vodou, wellness centrum či ponuku masáží, ktoré budete mať doslova na skok. Spoznávať môžete aj krásy Žitného ostrova, blízke pamätihodnosti a miestnu kultúru. Radi pre Vás počas Vašej dovolenky zabezpečíme aj možnosť chutného stravovania v našej záhradnej reštaurácii.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v 4 príjemne zariadených apartmánoch, ktoré sú súčasťou novovybudovaného rodinného penziónu. Každý z apartmánov disponuje kapacitou 4 lôžok. K dispozícii je Vám v ňom manželská posteľ a možnosť 2 prísteliek na pohodlnej rozkladacej pohovke. Všetky apartmány sú klimatizované, vybavené televízorom so satelitom, rádiom, WiFi pripojením na internet a plne zariadenou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastnej stravy. Samozrejmosťou každého apartmánu je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a priestranná terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia.

Všetky apartmány majú samostatné vchody, čo zaručí našim hosťom maximálne súkromie počas celého pobytu. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.