Príjemné ubytovanie s výbornou polohou

Mlyn 4U je situovaný v krásnom prostredí Slovenského raja, v malebnej obci Hrabušice na Spiši. Ideálna poloha chalupy je zárukou príjemne strávenej dovolenky. Spoznajte krásnu prírodu a úchvatné rokliny a tiesňavy Slovenského raja. Vyberte sa na Podlesok a určite preskúmajte aj Sokoliu dolinu, Piecky, Suchú Belú, Čingov, Malý či Veľký Sokol.

Ponúkame Vám ubytovanie v príjemne zariadenej chalupe s celkovou kapacitou 15 osôb. Chalupu si je možné prenajať ako celý objekt, resp. jednotlivo po izbách. Hosťom sú v nej k dispozícii 5 pohodlne zariadených izieb, pričom každá z nich disponuje vlastnou kúpeľňou a toaletou. Vybrať si môžete z nasledovnej ponuky izieb:

- Mlynská (2-lôžková izba),
- Riečna (2-lôžková izba),
- Záhradná (2-lôžková izba s možnosťou prístelky),
- Lúčna (2-lôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek
- Štúdio (4-lôžková izba s manželskými a poschodovými postelami a kuchynským kútikom).

Ubytovaní hostia môžu v chalupe za nízky poplatok využívať kompletne vybavenú kuchyňu s elektrickým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a všetkým potrebným riadom. V objekte nechýba ani priestranná spoločenská miestnosť s krbom určená pre príjemne posedenie a relax hostí.

Súčasťou dvora je altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom grile. Pripravené je tu taktiež ohnisko, kotlík a prenosný rošt na živánsku. Parkovanie Vašich áut je možné bezplatne priamo pri chalupe.