Komfortné ubytovanie za výhodné ceny!

Turistickú ubytovňu MEI Hostel ** nájdete v širšom centre mesta Košice, na sídlisku Terasa, časť Luník II. V blízkosti sa nachádza zastávka električky a autobusu s názvom Kino Družba.

Ak ste zavítali do Košíc ako turista, študent a či pracovne, odporúčame Vám navštíviť historické centrum, kde sa pokocháte spievajúcou fontánou, poprechádzate po Hlavnej ulici, vychutnáte dobrú kávičku v kaviarni na námestí alebo si priblížite históriu prehliadkou okolitých pamätihodností. Voľné chvíle môžete stráviť aj v mestskej plavárni, na kúpalisku Triton i v bývalom areáli Kasární - Kultúrparku. Na výlet sa vyberiete do ZOO Košice - Kavečany a v zimnom období si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Kavečany, Červený breh Košice a Ski Jahodná.

Celoročne je našim hosťom k dispozícii ubytovanie v ubytovni s turistickou, robotníckou a študentskou časťou s celkovou kapacitou 1246 lôžok vrátane prísteliek.

Turistická časť s celkovou kapacitou pre 70 osôb je tvorená:
- štrnástimi 2-lôžkovými izbami,
- šiestimi 2-lôžkovými izbami s prístelkou,
- ôsmimi 3-lôžkovými izbami.
Každá izba je vybavená lôžkami, skriňami, posedením, balkónom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V turistickej časti je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Robotnícka časť s celkovou kapacitou pre 630 osôb pozostáva z 3-lôžkových izieb v počte 210 a študentská časť s celkovou kapacitou pre 546 osôb pozostáva taktiež z 3-lôžkových izieb v počte 182. Tieto izby sú rovnako vybavené samostatnými lôžkami, skriňami, posedením, balkónom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Všetky ubytovacie jednotky sú k dispozícii na dvanástich poschodiach, kam sa premiestnite s pomocou dvoch výťahov. Každé poschodie disponuje vlastnou kuchynkou s elektrickými dvojplatničkami, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a drezom. Kuchynský riad si prineste, prosím, vlastný.

Na recepcii môžete platiť kartou a pre dlhodobo ubytovaných poskytujeme navyše služby prania bielizne. V prípade potreby si Vaše bicykle odložíte v osobitnej miestnosti. V budove MEI Hostela ** využijete rôzne služby ako napr. kaderníctvo, masáže, solárium, kozmetický salón, aromaterapia a iné. V budove sa nachádza aj bar so stolným futbalom a šípkami a pizzeria s vonkajšou terasou s posedením. Vaše autá zaparkujete priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Váš pobyt v našom MEI Hosteli **!