Pekné a útulné ubytovanie blízko Tatier!

V podtatranskej obci Štrba s výborným prístupom do tých najvyhľadávanejších častí Tatier nájdete aj našu Macovu chalupu. Ideálna je pre menšie aj väčšie skupiny hostí, ktorí hľadajú pekné a útulné ubytovanie.

Priamo zo Štrby sa ozubnicovou železničkou preveziete k priezračnému Štrbskému plesu odkiaľ môžete podnikať zaujímavé túry k Popradskému plesu, Veľkému Hincovmu plesu či Vodopádu Skok. Len kilometer od chalupy sa rozprestiera rybník s povoleným rybolovom. Ak preferujete plávanie v termálnych bazénoch a relaxovanie vo wellness centre, ideálnou voľbou pre Vás bude návšteva aquaparku AquaCity Poprad. V zime si tu prídu na svoje lyžiari a snowboardisti, ktorých potešia upravené zjazdovky lyžiarskych stredísk Park Snow Štrbské Pleso, Snowpark Lučivná, Nová Lopušná Dolina - Skitatry, Lopušná dolina - Skichem a ďalších v okolí.

V Macovej chalupe a Kamennom domčeku ste celoročne vítaní. Kapacitne sú chaty prispôsobené pre pobyt maximálne 28 osôb. Ponúkame Vám na prenájom chalupy, ktoré sú vybavené takmer totožne.

Každé ubytovacie zariadenie tvorí obývacia miestnosť s televíziou v prízemí spolu s jedálňou a kuchynským kútom. V rámci kuchyne využijete plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku.

Macova chalupa - jej prízemie ďalej tvorí jedna 3-lôžková spálňa (manželská posteľ, samostatné lôžko) s televízorom s káblovým príjmom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí sa nachádza 3-lôžková spálňa (manželská posteľ, samostatné lôžko) a 2-lôžková spálňa (samostatné postele) so spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalšia 2-lôžková spálňa (samostatné postele) a rodinná izba s 2-lôžkovou (samostatné lôžka) a 3-lôžkovou spálňou (manželská posteľ, samostatné lôžko) majú k dispozícii tretiu spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Všetky spálne sú navyše vybavené televízorom s káblovým príjmom.

Kamenný domček - k dispozícii máme dve spálne na poschodí - jedna 2-lôžková s so samostatnými posteľami a druhá 3-lôžková so samostatnými lôžkami a východom na terasu. Môžete využiť aj tri prístelky vo forme rozkladacích gaučov a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

V exteriéri chát strávite voľný čas v kruhu blízkych v altánku s posedením a záhradným krbom, kde Vám na vyžiadanie radi prichystáme aj kotlík. Dokonalý oddych a príjemnú atmosféru zabezpečí pivnička s gaučovým sedením a krbom. V prípade záujmu a na objednávku Vám radi dopravíme chutné večere až do chalupy alebo si ich vychutnáte v Macovej kolibe v Tatranskej Štrbe, kde Vám poskytneme zľavu. Na úschovu Vašich lyží poslúži murovaná, uzamykateľná miestnosť. Vaše autá zaparkujete priamo pri chalupe alebo v spoločnom dvore.

Tak teda neváhajte a kontaktujte nás. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Macovej chalupe.